S.O.S. familia!

Dani

/ #423 1+1=0

2013-08-17 09:40

Daca ne uitam atent la statisticile recente, vom afla ca paradoxal numarul homosexualilor creste semnificativ, si totusi biologic este imposibil.Cred ca problema cea mai importanta este faptul ca acestia racoleaza din ce in ce mai multa lume, dorind ca nr. lor sa creasca,spre exemplu adoptia de copii.Acesta este un exemplu foarte clar ca cea ce fac ei nu este NATURAL.Dece un "cuplu" care stie ca nu poate avea copii, totusi incearca sa adopte.Poate ca ceva adanca in mintea lor le spune ca asa este o familie adevarata:barbat, femeie, copil.Si totusi fiind in contradictie ei incearca sa ocoleasca ce este firesc de mii de ani.
Hmmm....imi vine sa rad si acum pentru ca aveam un coleg de clasa mai putin inteligent ca sa nu zic prost care mereu cand il vedea pe baiatul din clasa alaturata noua pe holul liceului, ii dadea cate un sut urmat de niste injuraturi la adresa lui ptr ca se stia ca este homosexsual.
Poate ca nu ar trebui sa-i agresem, dar chiar si acest coleg intelegea firea normala a lucrurilor si incerca sa le exprime cum putea el.
Acum trebuie sa ne gandim la consecintele care vor avea loc.Mie greu sa ma gandesc ca intr-o buna zi voi avea un baiat sau fata care va fi pus in fata unor mari pericole...numai cand ma gandec ca aceste "persoane" s-ar uita dupa copilul meu pentru al racola.
Legat de normalitatea pe care ei cred ca o au: sunt curios ce s-ar intampa daca 100 de homosexuali (barbati) ar fi pusi pe o insula cu tot ce le trebuie:adapost, hrana, tv etc.Peste 10 ,20 , 30 de ani ce s-ar intampa.....s-ar inmulti?? Nu prea cred.
Ce ma linisteste este faptul ca fiecare isi va primi rasplata cuvenita pentu faptele lor.Asa cum Sodoma si Gomora au primit.Sunt multe exemple de acest fel si sper ca Intr-o buna zi Dumnezeu va face dreptate si sper ca pedeapsa lor sa fie pe MASURA.



Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...