Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

Alex
Musafir

#6551

2014-01-16 22:01

Sa ma pupi in bas, bai BAS !!!!


Musafir

#6552

2014-01-16 22:01

Cer demisia lui base pentru ca imi este scarba pur si simplu de tot ce face.

Musafir

#6553

2014-01-16 22:01

dute sa ne fie dor de tine,sau poate nu ne va fi,eventual la p. alba
666

#6554 WikiLeaks DOCUMENTELE CARE VOR DUCE LA PRABUSIREA LUI TRAIAN BASESCU !

2014-01-16 22:01

DOCUMENTELE CARE VA DUCE LA PRABUSIREA LUI TRAIAN BASESCU !




ATENTIE ! ATENTIE ! ATENTIE !

FOSTUL DIRECTOR AL AEROPORTUL OTOPENI A FOST INVITAT
DE ORGANELE DE INVESTIGATII AMERICANE IN USA. EL VA ADUCE CU EL
INREGISTRAREA IN SECRET A MINISTRULUI TRANSPORTURIL0R TRAIAN BASESCU.
-VA FI ADUS SI DOCUMENTUL – RACHETE ROMANESTI PENTRU ORGANIZATIA TERORISTA FARC.
- ACEST DOCUMENT A FOST INTRODUS IN ACUZAREA LUI BOUT ( CELEBRUL TRAFICANT DE ARME ). Documentul implica direct pe cetateanul roman Traian Basescu. Conform legislatiei americane EXPORTUL DE RACHETE AER SOL CATRE TERORISTI DUCE AUTOMAT LA 60 DE ANI INCHISOARE.


DESCHIDETI DOCUMENTELE CARE VOR

INGROPA DEFINITIV MAFIA ARMELOR SI VOR SCURTA MANDATUL PREZIDENTIA DE LA 5 ANI LA 5 LUNI !

http://www.myspace.com/val2002


(In cazul in care intervine cenzura serviciilor puneti pe yahoo Web Search: http://www.myspace.com/val2002

ARTICOLUL DESPRE VIZITA LUI VASILESCU LA NEW YORK VA PUTEA FI URMARIT PE ROBERT HORVATH -DEVA BLOG SI VA FI PRELUAT DE

MAJORITATEA AGENTIILOR INTERNATIONALE.

Musafir

#6555

2014-01-16 22:01

jos cu basecu
Emil

#6556 Re:

2014-01-16 22:01

#16: Tudor -

Sper doar sa mai fie cineva prin "justitie" neaservit si cu suficiente "cojones" sa il ajute sa redevina vecin cu Nastase; si sa ramana propietar pe noul spatiu locativ mult timp dupa Nastase.

 


Musafir

#6557

2014-01-16 22:01

va admir pentru curajul dvs. vedeti bine, eu nu l-am avut pt ca nu am vrut sa fiu vazuta de publicul larg. nu de alta, dar ma gandesc la copilul meu si la urmarile pe care semnarea petitiei le poate avea asupra mea si implicit asupra lui. va multumesc mult pt ca ma reprezentati in fata intregii lumi.

Musafir

#6558

2014-01-16 22:01

NU MAI REZISTAM SA VEDEM ACEST GUNOI UN AN DE ZILE...SA L ARUNCAM LA JILAVA CAT MAI REPEDE CU TOATA GASCA LUI

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-16 22:02



Musafir

#6560

2014-01-16 22:02

Blestem-pamflet Vedea-te-as in naufragiu Prin intregul nostru sufragiu! Sa faci cart non-stop Si whisky sa n-ai strop! Sa-ti apara in cosmaruri Flota,case,mosie,smenuri!

Musafir

#6561 Re: Adrian Nastase

2014-01-16 22:02

#6418: - Adrian Nastase

Vad ca stii sa scrii de 100 de ori o propozitie. Asta faceai in clasa I. Dar sa citesti ce scriu mii de romani stii? Hai incearca !


Musafir

#6562

2014-01-16 22:02

Demisie imediata.Ne-am saturat de minciunile clanului Basescu.Vrem dreptate pentru romani si Romania.Impreuna cu Basescu trebuie sa-si dea demisia toti tradatorii neamului.Am ajuns un neam de sclavi,biciuiti de toti potentatii.Victoria adevarului,eliberarea neamului de toti asupritorii!!!
Costel

#6563 Flasnetarii lui Voiculescu

2014-01-16 22:02

Jos Ponta si Antonescu! Voiculescu la puscariiiiiieeeeeeeee!
mo_shu

#6564

2014-01-16 22:02

Basescu la brutarie !!!

Musafir

#6565

2014-01-16 22:02

NU lasati CIOCLI LUI BASESCU SA VA INGROAPE LIBERTATEA DE EXPRESIE CARE ESTE garantată DE LA Constitutiei Articolul 30! Articolul 30 DIN Constitutiei:
(1) Libertatea de exprimare a gândurilor, a FEL SAU credințelor si Libertatea creațiilor de ORICE opiniilor ONU, Prin viu grai, Prin Scris, Prin imagini, princi Sunete SAU principii Alte mijloace de Comunicare în public, sunt inviolabile.
(2) Cenzura de ORICE FEL Este interzisă. (3) Libertatea presei implicații si Libertatea de a înființa Publicatii. (4) NICI o Publicație Nu poate fi suprimată.

Musafir

#6566

2014-01-16 22:02


SA NE LASE! SA ALEGEM PE CINEVA CARE SA NE IUBEASCA,PE NOI SI TARA ASTA.. CALCATA IN PICIOARE.
VREM DEMNITATE! VREM SA FIM SI NOI IN RINDUL TARILOR LUMII,RESPECTATI pentru ceea ce am fost si suntem! Ne simtim jigniti,NE CREDE PROSTI?
CE AVETI CU ANTENA 3? AVEM DREPTUL SA NE EXPRIMAM LIBER,SA NE ALEGEM ACEL POST DE TELEVIZIUNE CARE NE SPUNE ADEVARUL,ACELA PE CARE IL SIMTIM SI IL CREDEM,CARE ESTE APROAPE DE SUFLETELE NOASTRE.
AM FI OROPSITI,PARASITI,FARA VOI,ANTENA 3! MULTUMIM! O SPERANTA,atunci cind,,aproape..o pierdusem
DESTEAPTA-TE ROMANE!

Musafir

#6567

2014-01-16 22:02

Cat sa mai suportam? Treziti-va romani, a-ti fost sub comunism, acum sub titanie.

Musafir

#6568

2014-01-16 22:02

Nu stiu daca mai este nevoie de comentariu meu pentru ca este impresinant rezultattul referendumului.Ignoranta unora si lasitatea altora fac ca in acest moment sa mai existe presedinte Dl.Basescu: basescu este deja de domeniul istoriei, asa cum nu trebuie condusa o tara ca Romania.Speranta mea este ca este ultimul urmasa comunist .securist care ma i conduce Romania.Insa as vrea sa vad ca acest specimen zis uman sa fie judecat impreuna cu cei cativa procurori carora le-a semnat angajarea (basescu spunea) si acum asteapta de la ei spaga adica inscenarea dosarelor.Ce face UE ,sper ca nu mai inghita circul cu lovitura de stat!!!!!¨¨ Sper ca au inteles cu ce minciuna ordinara au de a face. Justitia basista nu face nici un dosar hotilor PDL , videanu, etc,.In incheiere doresc sa il vad judecat pe Basescu langa navele furate , si tot ce a furat el si familia donatie pentru copii handicapati.Cred ca poporul Roman va intelege cum trebuie votat urmatorul presedinte,
cu sperante v,popescu
FLORIN HALASTAUAN

#6569

2014-01-16 22:02

NU lasati CIOCLI LUI BASESCU SA VA INGROAPE LIBERTATEA DE EXPRESIE CARE ESTE garantată DE LA Constitutiei Articolul 30! Articolul 30 DIN Constitutiei:
(1) Libertatea de exprimare a gândurilor, a FEL SAU credințelor si Libertatea creațiilor de ORICE opiniilor ONU, Prin viu grai, Prin Scris, Prin imagini, princi Sunete SAU principii Alte mijloace de Comunicare în public, sunt inviolabile.
(2) Cenzura de ORICE FEL Este interzisă. (3) Libertatea presei implicații si Libertatea de a înființa Publicatii. (4) NICI o Publicație Nu poate fi suprimată.

Musafir

#6570

2014-01-16 22:02

Buna seara
Noi santem 5 persoane din familie care semnam petitia ! pe langa demisia, cerem sa fie expulzat din tara cu toata familia, fara conturi !!!

Musafir

#6571

2014-01-16 22:02

Câtă încredere poți avea intr- un om care minte și se pierde singur în minciunile sale. Câtă încredere sa ai într-un conducător care își crede poporul o adunătură de prosti. Si am fost prosti, ca l-am votat prima oara!!

Musafir

#6572

2014-01-16 22:02

Este evident ca Antena 3 a ajuns sa fie pentru Basescu cam ce era Europa Libera pentru Ceausescu cu diferenta ca Ceausescu nu era escroc !

Musafir

#6573

2014-01-16 22:02

dupa demisia lui basescu vreau sa vad ca va fi si el anchetat si condamnat pentru ilegalitatile ce le-a facut ....
florica

#6574

2014-01-16 22:02

Jigodie imputita!!!!!!!!!
666

#6575 FRATII DE ARME BASESCU -BOUT. PRESEDINTELE ROMAN LA UN PAS DE ACUZARE IN PROCESUL DECENIULUI.

2014-01-16 22:02

Cel mai mare traficant din istorie Victor Bout arestat la Bangkok se pare ca va fi extradat catre SUA. Noile documente prezentate autoritatilor talandeze implica clar mafia de armament romana.

El introduce printre altele un raport ONU prin care nu mai puţin de 20.000 de astfel de pistoale mitralieră, fabricate la Cugir, fuseseră exportate în mod legal în Uganda si din au ajuns în mâinile insurgenţilor într-o zonă cu un conflict atât de sângeros ca cel din Congo. În lunile ce au urmat acestor descoperiri, un anume personaj, considerat de unii ca fiind „mare” în piaţa contrabandei cu arme şi de alţii ca fiind, de fapt, doar un pion, a fost văzut navetând între Moscova şi Bucureşti. Victor Bout, calificat într-un raport ONU drept „neguţătorul de moarte numărul 1 din Africa”, s-a născut la Duşanbe, în actualul Tadjikistan, şi derula, la începutul acestui deceniu, afaceri de circa opt miliarde de dolari anual. Una dintre firmele lui Bout, reprezentată de unul dintre membrii familiei care stăpâneşte, la Abu Dhabi, bogatul emirat Dubai, a fost prezentă şi în România şi a negociat cu Aerofina, producător de tehnică aeronautică. Atâta doar că „Flying Dolphin” se află pe lista neagră a ONU din cauza încălcării embargourilor impuse zonelor africane aflate în stare de război. Mai mult, chiar, există suspiciuni că printre clienţii reţelei lui Bout se numără şi fundamentalişti afgani. Flota aviatica a lui Bout numara 60 de avioane. O mare parte din avioane au fost avioane romanesti vandute de Traian Basescu in calitate de ministru al transporturilor pe un pret de nimic ( un Iliusin la pretul unui jeep ). Pilotii romani transportau ilegal arme romanesti in jurul lumii. Alte firme controlate de Bout au fost extrem de active în România – în numeroase domenii, de la tranzacţii cu diamante provenite din surse neacceptate pe plan mondial până la comerţ cu avioane civile şi nu numai.Câteva publicaţii specializate, dincolo de Ocean, în jurnalism de investigaţii, Mother Jones şi Canada Free Press, merg, însă mai departe şi îl asociază pe Victor Bout cu ofiţeri din serviciile secrete de la Bucureşti, un anume ofiţer Gigel Bratiloveanu, al cărui nume apare în mai multe scandaluri din România, cum ar fi afacerea Ţigareta 2, dar şi în lista cu angajaţi ai Ambasadei României la Moscova. Bout trebuia, de fapt, să fie arestat la Bucureşti, unde urma să participe la încheierea unei afaceri. Una dintre pasiunile lui Bout, şcolit în spiritul trupelor speciale ruseşti, era să negocieze faţă în faţă cu partenerii de afaceri, să-i domine din priviri. Bratiloveanu un apropiat de a lui Basescu il anunta pe "fratele de arme" sa nu calce in Romania. În Thailanda a fost arestat după ce a negociat cu doi agenţi speciali americani care pretinseseră că reprezintă gherila marxistă columbiană FARC, interesaţi să cumpere rachete şi lansatoare de rachete provenind din Romania si Bulgaria.

Extradarea lui Bout pare evidenta iar procesul care va avea loc la New York nu va putea avea loc

fara inplicarea actualului Presedinte al Romaniei Traian Basescu. Se pare ca cei doi frati de arme

si "negutatori ai mortii ' vor ramane pentru mult timp impreuna.