Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

Didina

#5226

2014-01-16 21:14

Nu cred ca mai este un mincinos mai mare in lume si care nu a urmarit bunastarea propriului popor ci numai imbogatirea propriei familii si a camarilei lui..nu a facut nimic nici ca ministru, nici ca primar si nici ca presedinte...un pirat smecher, obisnuit cu hotii si crime...Dumnezeu va avea grija de el cu siguranta. Ma intreb ce a promis el strainatatii de l-au mentinut in functie impotriva celor 90% care au votat impotriva lui?


Musafir

#5227

2014-01-16 21:14

Trei nenorociti, gazetari tocmiti de infractorul dovedit voiculescu, isi continua porcariile de la televizor pe internet. PSD- o gasca mafiota de hoti, jeguri umane, infractori. Cei trei lingatori de funduri vor disparea din spatiu public in urmatorii ani, iar voiculescu, nastase, maimuta tonta,mazare, cosma, nicusor constantinescu, mitrea, raspopitul cu un ou vor infunda puscariile. La cati mai multi ani in puscarie pentru animalele care distrug viitorul copiilor nostri. PSD = infractori, plagiatori,mincinosi, jegurile natiei romane.

Musafir

#5228

2014-01-16 21:14

BASESCU TREBUIE SA PLECE.NU MAI ESTE PRESEDINTELE ROMINIEI AFOST DEMIS .OARE NUI RUSINE SA APARA IN FATA AMENILOR?ONCHIS SPITALE UNDE O MURIT OAMENI DIN CAUZA LUI DIN ORDINUL LUI.TREBUIE SA RASPUNDA PENTRU TOT CE AFACUT.SA FIE CONDAMNAT PENTRU TOATA BATJOCURILE FACUTE PENSIONARILOR SI TARII.SA PLATEASCU CU INCHISOAREA PENTRU BATJOCARIREA TUTUROR OAMENILOR DIN ACEASTA TARA.SIO BATUT JOC DE POLITIE,DE ARMATA,DE PROFESORI URESTE ACEASTA TARA,UMBLA NUMAI PENTRU ASE INBAGATII.SAI FIE RUSINE LAS SCUIPA IN OCHI.

Musafir

#5229

2014-01-16 21:14

Acest psihopat nu isi va da demisia .Nu a plecat cind i-au spus 8,5 milioane de romini sa plece,acum nici atit.Dar eu inca-inca- mai cred in asa -zisele valori ale democratiei si imi fac datoria de cetatean cu drept de vot si de opinie.
liliana

#5230 huo basescu, JOS CU MITOCANUL!

2014-01-16 21:14

Culmea tupeului, sa ii platesti salariul ca sa te jigneasca...pai daca nu merge cu whisky si curvele de la bordel, normal... ca nu i-a zis nimeni mitocanului ca postul asta care spala creierele este apreciat de profesionisti internationali. dar ce sa inteleaga taximetristul asta (scuze categoriei). eu zic ca astia care l-ati votat macar o data, ar trebuie sa va faceti o datorie din a va duce sa il scoateti de la cotroceni; evident nu de par, dar cam asa ceva. eu sunt gata daca se da mobilizarea. sa strangem randurile. va bagati? jos cu mitocanul!

Musafir

#5231

2014-01-16 21:14

Basescu este cel mai prost presedinte din lume, dupa parerea mea. Un fost bisnitar ajuns presedinte care-si indeamna concetatenii sa emigreze, care indeamna la cedarea aurului tarii ptr. crearea locurilor de nu poate fi decat cel mai prost presedinte. Basescule, daca nu-ti convine... usa e deschisa. Deci ...

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-16 21:14



Musafir

#5233

2014-01-16 21:14

Sunt cetatean roman gonit de Basescu din tara si cred ca am dreptul sa semnez aceasta petitie!Pentru Antena 3: Mai mult calm v-ar prinde bine, mai ales ca aveti dreptate!Pe de alta parte, sunt sigur ca in urmatoarele zile acesti impotenti de USL-isti vor face coada sa va aplaude pentru faptul ca-inca odata-le faceti treaba pentru care i-am votat!

Musafir

#5234

2014-01-16 21:14

Decret

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-16 21:14



Musafir

#5236

2014-01-16 21:14

Nu se mai pote trebuie sa iesim in strada sa DAM DE PAMANT cu toata clasa politica actuala. Noi cetatenii trebuie sa iesim cu maturile in mana si sa facem curat. NU SE MAI POATE

Musafir

#5237

2014-01-16 21:14

de 100 de ani tiranul isi batejoc de tara si popor fara prejudecati.a risipit avutia tarii cu plocoane si minciuni la portile cele mai de sus rusinea romanilor.sa dispara sa disparaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Musafir

#5238

2014-01-16 21:14

Va ascult si va vad din Italia toate serile de doi ani,complimente pentru lupta dumneavoastra impotriva regimului Basescu,am votat si eu la referendum pentru demisia lui Basescu,dar degeaba...Sunt alaturi de voi toti

Musafir

#5239

2014-01-16 21:14

JOS basescu, ma imbolnavit de inima

Musafir

#5240

2014-01-16 21:14

daca in constitutie s petrue spune ca nimeni nue mai presus de lege si ca nimeni nu are imunitate fata de furturi atunci de ce basescu nu ise face dosar penal pentru casa din mihaileanu.pt.spalare de bani vezi terenul cumparat de la casuneanu dosarul flota .creditul luat dela banca pt.fab.de inghetata
Ben din SUA

#5241 Subiect

2014-01-16 21:14

Pentru toti care ati semnat aceasta petitie, v-a marturisesc, ca va compatimesc.De ce?:
1)_Ori ati devenit brainwashed, auzind minciunile alesilor vostri (Iliescu,Voiculescu,Nastase,Ponta,Crin) in fiecare zi si numai deosebiti Adevarul!!!!
2)_Ori v-ati vandut sufletul pentru niste bani murdari ca sa aparati penalii Romaniei si v-ati pus in slujba minciunii si a dezinformarii.
Pacat de voi.

Musafir

#5242

2014-01-16 21:14

Lovitii fratilor sa nu se mai joace altadata dea vanzarea de tara.
Coibanu' Ghiță

#5243 Sus la munte, la izvor

2014-01-16 21:14

Apăi, io, te aștept, Traiane. Te-oi omeni, te-oi lăsa să te joci cu câinii mei, dar ai grijă la pisicu' meu, că zgârie rău.

http://radu-tudor.ro/wp-content/uploads/2013/11/basescu-cioban.jpg...


Musafir

#5244

2014-01-16 21:14

Jos bașinosu si tot nemul lui
georyi

#5245

2014-01-16 21:14

As vrea ca acest personaj sinistru din istoria Romaniei moderne ,sa dispara din viata noastra si sa plateasca juridic pentru coruptie si abuz.Basescu ne jigneste cu ,si la fiecare aparitie a sa, in seara asta parea scos din minti, cred ca simte ghilotina, deasupra capului.


Musafir

#5246

2014-01-16 21:14

Afara Afara Afara acum cu javra din tara Chioru JOs :) :!

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-16 21:14



Musafir

#5248

2014-01-16 21:14

Inca odata (pentru a cata oara?) FELICITARI pentru initiativa! Va multumesc!
Pot sa semnez cu fiecare din cele zece degete ale mele? Cele de la maini, desigur. Desi, daca ma gandesc bine, as semna cu bucurie si cu celelalte 10 (de la picioare)! Este poate neacademica exprimarea mea, dar personajul, nu merita altceva. Cu stima!


Musafir

#5249

2014-01-16 21:14

Paduchele din fruntea tari trebuie sa dispara si sa plateasca pentru toti nelegiuriile pe care le-a facut .El si familia sa s-au imbogatit pe spatele copiilor ,batraniilor si a oamenilor suferinzi din spitale .Unde mai pui ca el si pdl-sti ,serviciile ,procurori care sunt toti la comanda lui sa ajunga sa platesca pentru toate mizeriile lor .

Musafir

#5250

2014-01-16 21:14

Iesiti in strada Romani!!ACUM!!!Sau sclavi veti fi de-a pururi!