Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#26876 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-18 18:10

#26874: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

ghita ciobanul are mai multe likuri decat basescu !!!

 

basistii sunt si putini si prosti !!!

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))

basistii n-au fost in stare in toate petitiile lor de pana acum sa adune...10.000 de semnaturi !


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam ! :)))

http://baselandia.files.wordpress.com/2012/03/puscarias3.jpg...

 


Musafir

#26877

2014-01-18 18:10

Adevarul e ca a intrat in politica cu par dat peste chelie de la o ureche la cealalta, mai apoi pe cand era pe cai mari si ne explica cum se bea whisikey pe cuburi de geata ramasese intr-o suvita, pentru ca in final sa semene cu V.I. Lenin. Superb, o cariera implinita. Urale si aplauze.... apoi oceane de flegme.
Heil Hitler

#26878 Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

2014-01-18 18:10

#23242: cetatean european - Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

Eronat total. Nu zic ca aceasta " miscare civica" nu a "existat" la "Referendumul de Demitere" (ca o paranteza, acest referendum fiind ceva inutil si aberant. dar asta e alta discutie), si ca in urma vointei poporului, Presedintele ar fi trebuit sa demisioneze.

Dar daca doar la asta se rezuma "miscarea civica", deja nu isi mai are rostul. Ea ramanand doar o masa manipulata de catre o tabara politica. O miscare civica trebuie sa reactioneze in fiecare clipa, prin petitii, prin demonstratii pasnice, cand conducatorii nostri politici, oricare ar fi ei, ar calca stramb, si ar face nedreptati pentru societate.

Asa doar hai sa dam jos un hot, sa lasam locul altor hoti... si apoi dormim 4-5 ani...adika ce am facut pana acum, de la Decebal incoace....nu rezolvam nimic...de fapt asta isi doresc politicienii...sa nu existe aceasta "miscare civica puternica".,'';,,..,,..

eu

#26879

2014-01-18 18:11

duminica ora 17 toata lumea sa iasa in strada daca va mai pasa

Musafir

#26880

2014-01-18 18:11

Doresc sa plece cat mai repede,Traian Basesescu

Musafir

#26881

2014-01-18 18:11

Sa se duca acasa cat mai repede ca ne-am saturat de scandaluri

Musafir

#26882

2014-01-18 18:11

Base trebuie sa plece. Insa sistemul sau face la fel de mult rau ca si el insusi. Iar USL nu are - din pacate - forta si determinarea necesara pentru a schimba acest sistem. Toate masurile de reforma, toate legile importante sunt contestate la CCR de Base si acolitii sai, Curtea le declara neconstitutionale si asa mai departe. Apoi Basescu refuza promulgarea in timp util, intervin si DNA si alte structuri apropiate si vedem ca tot ce a propus USL sa faca, bate pasul pe loc.
Oare e necesara o adevarata revolutie? Cine sa o faca? Imediat vor sari in sprijinul lui Basescu si a regimului sau toti aparatorii interni si externi care s-au dovedit foarte activi si la suspendare.... nu intelege chiar nimeni DE CE? pentru ca basescu e omul lor. Al celor care distrug incet incet Romania.

Musafir

#26883

2014-01-18 18:12

Stai ca o cocota( nesimtita), intretinuta ( de noi ), la Cotroceni si te faci ca n-auzi cate voci iti striga sa pleci! Ne-am saturat de baseala ta puturoasa! Ia-ti slugile si MARS AFARA.............

Musafir

#26884

2014-01-18 18:12

LASANE LASANE LASANE MARINARULE!!!!!!!!!!!!!!
Heil Hitler

#26885 Nu renunt....

2014-01-18 18:12

Cine poate sa fie impotriva mea, in afara hotilor de tara? Eu doresc educatie copiilor...ei doresc sa ii tina prosti, sa ii poata prosti si fura. Numai ca o sa fac o miscare civica puternica, si o sa va vin de hac hotilor.


Sunt constient la ce PERICOL ma expun, ce atacuri vor urma din fata politicienilor, a serviciilor (interne sau externe), a hotilor de tara; dar in afara de viata nu au ce sa imi ia...asa ca RISC....macar INCERC..stiu ce a zis si Tutea...vedem ce iese...Deja am inteles ca o mare parte din oameni nu poate accesa acest site, sa poata citi mesajele mele..........,

Sunteti penibili ba cu diversiunile care le incercati......credeti ca facandu-ma basist ma discreditati. eu i-am dedicat o ditamai scrisoarea unde l-am facut si prost si hot de tara.
Nu sunt nici fan antena3 (propaganda manipulatoare/ copie nazista, basistul luand locul evreului), nici fan b1, aia fiind o rusine de propaganda, nici pontist ,crinist, dd-ist etc.
Pe mine nu ma intereseaza cine conduce tara, poate sa fie si Dorel. Daca si-a dorit sa ne conduca si a fost ales, sa ne conduca. Dar daca nu ne conduce bine sa se duca dracului invartindu-se.


Puteti sa ma injurati cat vreti...scap eu tara de lepre ca voi care nu stiti decat sa injurati si sa furati. ..nu mai merge sa ne tineti gura inchisa...sa ne tineti dezbinati


Imi ziceti ca de ce repet...pai asta va doriti voi..sa ii spun doar vecinului...nu sa auda cat mai multi oameni...daca ne tineti disipati e foarte bine pt voi...furati in voie

Ms Bolcas ca ma sustii.o sa te contactez..Si ms tuturor celor care ma sustin si se vor alatura,,;;[[]][[.
In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#26886 Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-18 18:13

#26878: Heil Hitler - Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

ghita ciobanul are mai multe likuri decat basescu !!!

 

basistii sunt si putini si prosti !!!

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))

basistii n-au fost in stare in toate petitiile lor de pana acum sa adune...10.000 de semnaturi !


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam ! :)))

http://baselandia.files.wordpress.com/2011/11/free-base.jpg...

 


Musafir

#26887

2014-01-18 18:13

Basescu demisia

Musafir

#26888

2014-01-18 18:13

Romania poate fi salvata numai daca vom confisca averile si banii din conturile burdusite ale celor care au furat-o dupa 1989. Vreau ca Basescu, acest scelerat care se autointituleaza ,,Presedinte", sa fie demis din functie si arestat.Cu cat mai repede cu atat mai bine pentru tara.Daca Basescu va fi prim -ministru asa cum urmareste, eu, care nu am suportat niciodata gandul sa fiu sluga la straini si nu am fost plecat niciodata din tara, voi considera ca s-a facut prea ,,stramt '' aici si voi pleca din tara unde ma va indruma Dumnezeu.
Apocalipsa Securistilor Ceausisti

#26889 Re: Nu renunt....

2014-01-18 18:13

#26885: Heil Hitler - Nu renunt....

Vai de mine, pupinbasistii semneaza multiplu.

 

283 persoane au semnat petiția pentru demiterea lui Ponta. Semnăturile provin de la 259 adresa IP diferite.

 

Găozarii de la ReporterVirtual (vezi relația dintre Halpert și Ciocălzan, care a fost patron de bordel în Spania unde se prostitua singur în funduleț), citați de Hotnews, au arătat cum se poate semna petiția de 25 de ori.

Bine, ei nu și-au mai pus problema să gândească, fiind extrem de proști și de atașați cu buzele crăpate de curul murdar al băsului.

 

http://image.stirileprotv.ro/media/images/600x375/Aug2010/60439674.jpg...

 

Petitia asta e semnata de la 70 000 de IP-uri. Halpert, ești o labă proastă.

Vine o zi când nimeni nu va ști că ați belit pula, găozarilor.

 

Tocmai ți-am arătat care-i diferența intre 39 de IP-uri și 70 000, găozar pupinbăsist, Halpert Ciocălzan, prost.

Băsescu nu mai prostește nici măcar oi. Puțoii proști care încă mai luptă pentru el o fac pentru șaorma.

 

Halpert și Ciocălzan vor să ajungă primii pe google. Să știe toată planeta că-l ling în cur pe Băsescu într-un sincron perfect.

 

Corect, băsescu va ajunge celebru. Cel mai batjocorit prost al nației.

Basistii sunt 2, Halpert si Ciocalzan.

Maine vor fi 150000 si petitia ramane deschisa, iar Prost Basescu in istorie.

 

marius gumaniuc
bucuresti

#26890 demisia traian basescu

2014-01-18 18:13

dragi romanii de pretutideni semnati aceasta petitie de a scapa de domnul presedinte care se da drept marina pe vas traian basescu,sa nu mai bata joc de tara si sa nu mai ne faca de ras tara, suntem neam romanesc si asa trebuie sa ramanem romani sa nu parasim tara din cauza lui train basescu votati petitia pentru al da jos de la presedentie

Musafir

#26891

2014-01-18 18:14

Jos Basescu
un cetatean satul

#26892

2014-01-18 18:14

Timp de 10 ani de cand este presedinte ne-a ignorat, ne-a dispretuit s.a. Si-a adus aminte de noi doar la alegeri; a, da, a mai facut ceva, s-a razbunat pe cei care au facut unele dezvaluiri legate de preocuparile sale de inavutire.
Asa ca, eu consider ca, mai bine ar pleca.

Musafir

#26893

2014-01-18 18:14

sunt tare curioasa sa vad pana cand vom suporta noi romanii, umilintele,saracia si jignirile cu care suntem tratati de 10ani!Nu-mi vine sa cred ce se intampla in tara asta,si cat de blazati am devenit cu totii...

Musafir

#26894

2014-01-18 18:14

DEMISIA

Musafir

#26895

2014-01-18 18:15

Televiziune de Rahat. Comunistilor am semnat petitia de doua ori. Cum este posibil ? Lingailor cand o sa va opriti sa mai manipulati cetatenii acestei tari ?

PATRIOT

#26896

2014-01-18 18:16

TRADATORUL DE TARA

Musafir

#26897

2014-01-18 18:16

N-ar strica sa te si muti... in Antartica. N-ai nevoie decat de haine usoare de genul tricourilor cu care ne-ai obisnuit. Drum bun si lasa-ne!

Musafir

#26898

2014-01-18 18:16

dreptate pentru Cfristi.

Musafir

#26899

2014-01-18 18:16

De cate petitii mai este oare nevoie ca sa plece monstrul? S-a agatat cu ghearele de tron si nu-i mai da drumul! Dracila, te scoatem noi afara daca asta astepti!

Musafir

#26900

2014-01-18 18:16

BASESCU DEMIS