Domnule Preşedinte Jose Manuel Durao Barroso

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Domnule Preşedinte Jose Manuel Durao Barroso


Musafir

#126 Emil Constantinescu in scrisoarea deschisa Catre Barroso

2012-08-03 12:48

"Îmi permit însă să vă atrag atenţia că în cazul în care referendumul care va avea loc peste câteva zile, în 29 iulie, nu se va realiza cu cvorumul impus dar o mare majoritate se va pronunţa pentru demiterea preşedintelui, se va crea o situaţie de criză politică extremă şi responsabilitatea Comsiei Europene nu va putea fi evitată."

GHEORGHE IONESCU

#127

2012-08-19 17:10

IMI SANT IN CALCATE DREPTURILE DE CATRE MEMBRUL CSM CRISTIAN(VASILICA) DANILET CARE MA AMENINTA CU INCHISOAREA DACA CRITIC ACTIUNILE ILEGALE ALE PROCURORILOR ROMANI CE ANCHETEAZA CETATENII CARE AU VOTAT OBLIGANDUI SA JURE CU MANA PE BIBLIA ORTODOXA ASTFEL SANT INCALCA DREPTURILE DE FOLOSIRE A MATERIALELOR RELIGIOASE IN JUSTITIE,NU NI SE ADUCE LA CUNOSTINTA LEGAL CE INVINUIRI SANT , CALITATEA ,FOLOSIREA INTIMIDARII CELOR ANCHETATIETC!
cyin nicolaescu

#128

2012-09-24 23:37

Sunt unul din cei 7,4 milioanr de cetateni care am votat pentru demiterea domnului Traian Basescudi functia de Presedinte a Romaniei,nemultumit de imixtiunea Comisiei Europene in Treburile interne ale unui stat membru.
STALIN

#129 dmocratia romana

2013-03-06 10:12

PROSTI CA ROMANII MU SANT IN TOATA LUMEA.BASESCU CEL MAI BUN PRESEDINTE PE CARE I-L ARE TARA DE LA REGELE M .PENTRU CINE ESTE BATJOCORIT , PE CAND UN CRIMINAL CA ION ILIESCU ESTE ADORAT DE PROSTIME. PENTRU CINE MAI ARE CEVA CREER POATE SA VADA CA TRAIUL ROMAMILOR P CAT A FOST PRESEDINTE BASESCU A FOST MAI STABIL..NUMAI DE CAND GUVERNEAZA PONTA , IN NICI UN AN ,TRAIUL SA SCUMPIT MAI MULT DECAT CU BASESCU IN 8 ANI.AMSCAPAT DE CIAUSESCU DAR NU SI DE COMUNISTI



Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...