Naşul TV pe reţelele de cablu şi DTH.

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Naşul TV pe reţelele de cablu şi DTH.


Musafir

#551

2012-07-10 23:13

Traiasca Nasul!
Anonim

#552 Re:

2012-07-11 00:36

#548: -

Intradevar, Ferma animalelor este de actualitate pentru noi in aceste zile.


Musafir

#553

2012-07-11 00:43

Nu te lasa NASULE!!!

Musafir

#554

2012-07-11 04:22

Ne locuind in Romani, a in acest moment urmaresc cu interes, pe internet, ce se intampla in aceste zile in tara. Parerea mea este ca Romanii sunt intr-un mare pericol. Poate cel mai mare de dupa '90. Sunt chiar ingrijorat.
Multumesc lui Nasul pentru tot ceia ce face pentru Romani.
ROMANI! UNITI-VA

Musafir

#555

2012-07-11 04:40

La Nasul se discuta mereu liber!

Musafir

#556

2012-07-11 10:33

Sunt disperata ca nu pot urmari acest program. Nu am nevoie de canalele unguresti. Am nevoie sa urmaresc acest program oentru a putea auzi concret ce se mi intampla in aceasta tara. Celelalte programe in afara de B1 TV ar trebui sa dispara din grila de programe. Exemplu Antema 1, Antena 2, Antena 3, Realitatea, OTV......

Musafir

#557

2012-07-11 10:38

Acelasi comentariu cu corecturi. Imi cer scuze pentru greseli.
Sunt disperata ca nu pot urmari NASUL TV. Nu am nevoie de canalele unguresti. Am nevoie sa urmaresc NASUL TV pentru a auzi concret ce se mai intampla in aceasta tara. Celelalte programe in afara de B1 TV ar trebui sa dispara din grila de programe. Exemplu: Antema 1, Antena 2, Antena 3, Realitatea, OTV...... Nu ma supar.

Musafir

#558

2012-07-11 13:15

incercati tot ce se poate contra hotilor din politica noastra.

Musafir

#559

2012-07-11 13:28

Ce vor romanii?

Analizand ultimele petitii lansate online am constatat cu stupoare ca romanii nu vor bani mai multi (prin indexarea salariilor si pensiilor). Ei vor respectarea statului de drept, demisia prim-ministrului, sprijinirea lui Traian Basescu.
Nu credeti? Va puteti convinge!

In data de 07.07.2012 a fost lansata o petitie pentru strangerea de semnaturi pentru ca USL sa se tina de promisiuni si sa genereze un trai mai bun pentru romani (APEL PENTRU INDEXAREA VENITURILOR POPULATIEI). Acesta petitie a strans, de la lansare pana in prezent (deci in 4 zile), numai 25 de semnaturi. Tot in 4 zile, celelalte 6 petitii, au acumulat urmatoarele semnaturi: petitia nr. 1 – 286 semnaturi; petitia nr. 2 – 364 semnaturi; petitia nr. 3 – 25 semnaturi; petitia nr. 4 – 15 semnaturi; petitia nr. 5 – 151 semnaturi; petitia nr. 6 – 52 semnaturi.

Deci ce vor romanii? Pentru mine este destul de clar. Nu mai vor "paine si circ"!
Dumneavoastra ce doriti? Cititi analizati si eventual semnati!
1.
13 429 semnaturi
Demisia premierului Victor Ponta cerută de mediul academic
http://www.petitieonline.com/demisia_premierului_victor_ponta_cerut_de_mediul_academic

2.
1 922 semnaturi
IL SPRIJINIM PE TRAIAN BASESCU
http://www.petitieonline.com/il_sprijinim_si_ii_multumim_lui_traian_basescu

3.
954
semnaturi
PARLAMENT UNICAMERAL 300 DEPUTATI
http://www.petitieonline.com/parlament_unicameral_300_deputati

4.
301
semnaturi
Demisia d-lui prim -ministru
http://www.petitieonline.com/demisia_d-lui_prim_-ministru

5.
294 semnaturi
Apel pentru sesizarea M. Public pt. cercetarea guvernului Ponta
http://www.petitieonline.com/apel_pentru_sesizarea_procuraturii

6.
183 semnaturi
Miscarea pentru apararea statului de drept din Romania
http://www.petitieonline.com/miscarea_pentru_apararea_statului_de_drept_din_romania

7.
25
semnaturi
APEL PENTRU INDEXAREA VENITURILOR POPULATIEI
http://www.petitieonline.com/apel_pentru_indexarea_veniturilor_populatiei_salarii_pensii_al

Musafir

#560

2012-07-11 15:47

Sint o mare iubitoare a emisiunilor facute de Nasul.
Simt nevoia sa aud o voce autentica romaneasca care informeaza oamenii cu stiri adevarate.Emisiunile lui si ale colaboratorilor emisiunii sint de nota 1O.
Trebuie sa mai spun ca Nasul in fiecare zi da un MASTERAT la care ia nota 10. Va multumesc ca existati.

Musafir

#561

2012-07-11 16:20

va doresc succes in demrsul dumneavoastra va rog sas fiti foarte incisivi cu autoritatile pe care le solicitati n.b la ultimile alegeri din dispozitia maharilor psd isti ni se intrerupea emisiunea daca devenea f deranjanta

Musafir

#562

2012-07-11 17:46

Am suferit în perioada în care domnul Radu Moraru nu avea emisiune. Este un om integru și avem nevoie de televiziunea sa.

Musafir

#563

2012-07-11 21:29

succes nasule

Musafir

#564

2012-07-11 21:55

Sint stabilit in Canada de foarte mult timp. Vizitez tara aproape in fiecare an de la revolutie incoace. Urmaresc in fiecare zi posturile de televisiune pe internet. Inteleg frustrarea tuturor cetatenilor care nu pot sa vizioneze postul Nasul Tv. pentru ca si eu la rindul meu am fost frustrat in toti acesti ani decind Radu Moraru a parasit B1Tv. Din anul 2009 de la alegerile prezidentiale am inteles ca adevarul despre ce se intimpla in tara se pot auzi numai la Nasul. Ca si Radu Moraru si eu am problem cu Consulatul General Roman din Toronto care mi-a pus bete in roate si la alegerile presidential si acum la referendul pentru demiterea presedintelui. Precum Nasul se bate pentru drepturile cetatenilor si eu voi continua lupta pentru dreptul de a vota.

Musafir

#565

2012-07-11 23:46

Haide Nasule!!!

Musafir

#566

2012-07-12 00:12

Ţineţi tot aşa !!!

Musafir

#567

2012-07-12 13:45

Super emisiunile tale

Musafir

#568

2012-07-12 18:49

TREBUIE SA SCAPAM DE CIUMA BOLSEVICA U.S.L (UNIUNEA STALINIST LENINISTA)

Musafir

#569

2012-07-12 19:47

sanatate si numai bine - forta si intelepciune in lupta nedreapta din jungla Romaniei

Musafir

#570

2012-07-12 23:09

nasule te sustinem in tot ceea ce faci , fi tare si nu te da batut

Musafir

#571

2012-07-13 02:01

Sinteti niste nemernici,daca nu-l bagati pe Nasul tv in grila de programe,de el avem nevoie,nu de posturile voastre de doi bani si cele unguresti,unde este concurenta?va este frica de ea?RUSINE!!!!TEPARULE!!!!

Musafir

#572

2012-07-13 11:36

apreciez emisiunile postului de televiziune nasul tv. toate emisiunile sunt realizate de oameni priceputi si, mai important, preocupati pentru promovarea informatiei adevarate.

Musafir

#573

2012-07-13 12:14

va rugam sa nr ajutati astfel incat si TVSat Buzau - Ramnicu Sarat sa emitA vASUL tv. vA MULTUMESC. Ileana
13.07.2012

Musafir

#574

2012-07-13 12:15

tin post negru 3 zile daca emite Nasul pe frecventa Antena 3...............

Musafir

#575

2012-07-13 15:06

Guvernul trebuie sa guverneze la zi, nu la seral, nu la fara frecventa!
Guvernul trebuie sa guverneze in Romania, nu la Bruxelles!
Guvernul trebuie sa guverneze romani nu partide politice! Guvernul este al romanilor nu al partidelor politice.

Au jurat cu mana pe Biblie si pe Constitutie (conform art. 82 din Constitutie), citez:
„Jur să-mi dăruiesc toată puterea şi priceperea pentru propăşirea spirituală şi materială a poporului român, să respect Constituţia şi legile ţării, să apăr democraţia,drepturile şi libertăţile fundamentale ale cetăţenilor, suveranitatea, independenţa, unitatea şi integritatea teritorială a României. Aşa să-mi ajute Dumnezeu”.

Cine-i plateste pe guvernanti? Poporul sau partidele politice?

Problema este ca nu trebuie sa ne intereseze cine este la putere. Trebuie sa ne intereseze ce face puterea pentru noi!

Trebuie sa ne intereseze viata noastra de zi cu zi: existenta locurilor de munca, locurile de munca sa fie cat mai bine platite, puterea de cumparare a leului sa fie cat mai mare, ce facem cu copiii nostri (unde invata, ce invata, unde lucreaza, unde locuiesc?).

Pentru acest lucru trebuie sa amintim puterii ca trebuie sa faca tot ceea ce a promis si, pentru ca strigatul nostru sa se auda, semnati “APELUL PENTRU INDEXAREA VENITURILOR POPULATIEI (SALARII, PENSII, ALOCATII DE STAT PENTRU COPII, INDEMNIZAŢIE PENTRU CREŞTERE COPIL) SI PENTRU CRESTEREA SALARIULUI MINIM PE ECONOMIE!” :http://www.petitieonline.com/apel_pentru_indexarea_veniturilor_populatiei_salarii_pensii_al