Andreea Marin – afară din TVR!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Andreea Marin – afară din TVR!


Musafir

#401

2016-07-04 17:13

Afara cu curva ordinara!!!

 

tot eu

#402 Re: Re: Are dreptate Andreea Marin.cite cazuri mortale sau intimplat din cauza ciinilor bagabonzi.as

2016-07-04 17:21

#210: - Re: Are dreptate Andreea Marin.cite cazuri mortale sau intimplat din cauza ciinilor bagabonzi.asta e 

 Ataca pt ca se apara de violenta si rautatea oamenilor. Un caine tratat cu dragoste si blandete nu poate ataca pt ca este inzestrat cu prea multa dragoste mai ales fata de oameni...asa ca in loc sa indemnati la ura si crima mai bine invatati sa iubiti si sa sa respectati toate fiintele....este greu, nu?

bbb

#403 Re: Re: Re: Are dreptate Andreea Marin.cite cazuri mortale sau intimplat din cauza ciinilor bagabonz

2016-07-04 17:23

#402: tot eu - Re: Re: Are dreptate Andreea Marin.cite cazuri mortale sau intimplat din cauza ciinilor bagabonzi.as 

 Nu stiu cum va putea zanisoara sa iubeasca si sa respecte alte fiinte inafara de ea si cateva lucruri...bani, bani si....baniii

Livia M.

#404 Re: Livia M.

2016-07-04 17:39

#1: -  

 

Femeia asta e artificiala precum colorantii de la torturile alea oribile de prin mall-uri. Ne meritam soarta cu varf si indesat pentru ca avem memoria scurta… Ati uitat de ce s-a despartit de primul sot, de Gheorghita? Pentru ca si-a ascuns amantul in sifonier si acesta l-a gasit pe americanul care ii promisese ei ca o face actrita la Hollywood…. :))) Sau pe avocatul pe care l-a inselat cu Cioroianu cand acesta era insurat, sau cum se dadea pe langa Lazarov… Sau Tiriac, sau antrenorul de handbal din liceu, sau Radu Florescu, sau Gica Popescu, sau colonelul Turcescu, sau Mihai Tufan din Campina, sau mai nou turcul maseuza platit de ea din fundatii si cati si mai cati… Vorbeste ea de principii cand ea era atat de zgarcita ca pleca cu prosoapele de bucatarie si cu apa minerala de la TVR!!! Halal!!! Si culmea ironiei…s-a maritat cu fostul celei mai mari rivale a ei… un bataus si un fustangiu notoriu… Numai prostii pot sa creada ca ea era impresionata de vreun caz din emisiunea ei. Are sangele unei vipere, altfel nu ajungea atat de sus. Romani, treziti-va, in realitate nu exista zane, ci doar vrajitoare!

 


Musafir

#405

2016-07-04 17:40

Pt ca o cunosc de cand a venit in Buc si i am vazut si fata neoficiala si caracterul. Care lasa mult fe dorit!

Musafir

#406

2016-07-04 17:41

Poate pe aceasta cale, se vor autosesiza si conducători ai statului, pentru a face ceva pentru protejarea animalelor..

Musafir

#407

2016-07-04 17:43

64.000 de euro pe luna pentru cimpoiul cu paiete Andreea Marin! Aceasta mamaie, pe care o banuiesc ca e falsa si pe veceu, aspira cu poponeata de vadana 64.000 de euro pe luna! Nu uitati, insa, ca prindea si luni cu 5 emisiuni — sa zicem ca pe 3, pe 10, pe 17, pe 24 si pe 31 ale lunii. Atunci, ipocrita cu fund de halterofil ridica, la stilul smuls, 80.000 de euro. Iar Irina Radu ne spune ca taxa TVR e mica, in comparatie cu Elvetia. Tanti Irino, daca tot ai furat cot la cot cu zana expirata din banii nostri, atunci mulge-o pe Andreea Marin si lasa abonatii cu japca in pace! Sa dea moldoveanca banii inapoi, ca n-a mai plans nimeni la vrajeala ei obosita!

Musafir

#408

2016-07-04 17:45

Atitudinea fata de animale se degradeaza constant in aceasta tara. Actele de cruzime sunt din ce in ce mai barbare iar cei platiti din bani publici sa le ocroteasca ae poarta ca niste salbatici. Acuma se adauga si intoleranta unor oameni publici ceea ce este de netolerat.

Musafir

#409

2016-07-04 17:49

E incredibil ce poate debita o persoana publica, cum poate instiga la crima in public!

Musafir

#410

2016-07-04 17:55

Nu merita sa fie plătită din banii mei și al restului de populatie

Musafir

#411 Re: Re: Re: Re: Are dreptate Andreea Marin.cite cazuri mortale sau intimplat din cauza ciinilor baga

2016-07-04 17:57


Musafir

#412

2016-07-04 18:02

Ceea ce a facut este o minciuna cap coada nu vreau o astfel de ordinară la tvr Nu vreau sa mai aud de ea PEDEPSITA

Musafir

#413

2016-07-04 18:03

Mesajul acesti dive trebuia sa fie cu totul ltul catre polpulatie si sa lupte contra autoritatilor pentru delapidarile banilor publici vis-a-vis de salvarea si protectia animalelor.

Musafir

#414 Exagerati

2016-07-04 18:08

Domnilor, haideti sa facem abstractie de persoana...cine o place, cine nu, cine nici n-o stie si daca nu rupem din context, s-a zis mai exact ca "Actioneaza daca cainii o ataca" - lucru absolut normal si firesc...Ori de caini n-avem dreptul nici sa ne aparam? Si atunci pentru ce e petitia asta? Sa se dea un om afara ca a "amenintat" niste caini?? Mi se pare mie ori...Exagerati! Parerea mea. Sper ca am dreptul la ea inclusiv in aceasta comunitate.


Musafir

#415

2016-07-04 18:10

Oamenii nu ar trebui sa-si transfere frustrarea si nefericirea asupra animalelor...

Musafir

#416

2016-07-04 18:12

Aceasta persoana este isterica , nu este capabila de echilibru , de o comportare civilizata , a dovedit o de mai multe ori . Dar de aceasta data a pus capac.
O asemena persoana NU trebuie sa fie formator de opinie , NU trebuie sa apara pe sticla ,fiind un exemplu negativ pentru toata lumea. Sper din toata inima sa fie data afar din televiziune pentru totdeauna .

Musafir

#417

2016-07-04 18:15

Comportamentu si atitudinea ei nu este demna de un post de televiziune care face educatie populatiei.Dragostea fata de animalel si atitudinea de ocrotire a acestora este o obligatie morala a fiecarui cetatean ce trebuie transmisa copiilor.

Musafir

#418

2016-07-04 18:20

Am semnat aceasta petitie ptr ca sunt impotriva oricarei agresiuni, maltratari si instigari la acestea impotriva animalelor , cu atat mai mult cu cat acestea vin din partea unor persoane publice cum este Andrea Marin .

Musafir

#419

2016-07-04 18:28

Un asemenea specimen nu are ce căuta la o televiziune publică!
---

#420

2016-07-04 18:29

Aveti probleme oameni buni, luati voi acasa toti cainii astia daca ii iubiti asa mult si pupatii in cur.


Musafir

#421

2016-07-04 18:30

Nu m-am asteptat ca o femeie, o mama sa se exprime astfel, fiind si persoana publica! Si tocmai in defavoarea unor fiinte care au devenit atat de criticate din neglijenta noastra, si desigur, prin chinul lor, o sursa de venit major pt unii... fff urat caracterul andreei marin... e cameleon.

Musafir

#422

2016-07-04 18:35

Am decis sa semnez aceasta petiție deoarece comportamentul acestei doamne este de-a dreptul blamabil! Nu sustin, neaparat demersurile autorului acestei petitii, in vederea excluderii acestei persoane din televiziune ci pur si simplu doresc sa semnalez un comportament neadecvat in ceea ce privesc animalele de companie. Din păcate sunt multe persoane ca si aceasta doamna care susțin ideea conform căreia eliminarea câinilor maidanezi reprezintă soluția cea mai la îndemâna, este trist!
eu

#423 Re: Re:

2016-07-04 18:38

#230: - Re:  

 ce-ar fi sa  ti-o pupi tu in cur pe  zana ? 

 


Musafir

#424

2016-07-04 18:39

Aceasta este adevarat ei fata numai ca pana acum a reusit sa o ascunda. Sub falsa ei atitudine de doamna se ascunde un om fara caracter.
eu

#425 Re:

2016-07-04 18:40

#420: --- -  

 tu ai probleme..mari ! probabil abuzat fizic si psihic in copilarie, plin de frustrari, ura, neimpliniri. mi-e mila de tine