Alexandru Florian, Poporul Român te declară indezirabil!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Alexandru Florian, Poporul Român te declară indezirabil!


Musafir

#376

2015-09-07 21:36

Nu am nici un motiv sa-i urasc pe evrei,dar nici nu am nevoie de o lege cara sa ma oblige sa-i iubesc. Un lucru este cert: poporul roman nu i-a simpatizat niciodata dar nici nu i-a omorat.Ar trebui sa-si puna intrebarea ei de ce mama dracului nu-i inghite nimeni pe planeta asta?Nu pot sa admit ca niste alogeni ce si-au pus niste ochelari pe nas,cu fite de mari intelectuali ,care au ejaculat oral cateva prostioare filosofice,sa-si permita a face ordine cu bocancii prin istoria neamului meu;sa hotarasca ei pe cine trebuie sa venerez sau sa urasc.Pana la urma ce mare kkt a produs acest radu florian pentru umanitate de a ajuns sa propuna legi prin Romania iar noi sa ne uitam ca prostii in gura lui.Nu s-a gasit nimeni sa-i dea vreo doua peste bot asa, fara ura de rasa?

Musafir

#377

2015-09-07 21:58

La revedere tovarase Florian! Romania te-a crescut dar nu te-a putut si educa sa o si iubesti!

Musafir

#378

2015-09-07 22:32

De ce?!.Pentru ca sunt ROMAN.

Musafir

#379

2015-09-07 22:35

Cred ca simbolurile romanesti si romanii care s-au opus regimului comunist merita mai multa apreciere , nicidecum sa le fie tarate numele prin mocirla de catre un comunist notoriu !!!

Musafir

#380

2015-09-07 22:47

tipul este rece reptilian ,n-are nimic din simtirea rumaneasca,problema este ca nu are nimic de a face cu acei evrei onesti nu putin care au valori sanatoase,iubesc tarile unde au vazut lumina zilei.

Musafir

#381

2015-09-07 22:54

Neamul nostrum a dorit intotdeauna sa traiasca in bune relatii cu vecinii.Am fost ospitalieri si am primit multe minoritati, dar neamul nostrum nu va accepta sa fie batjocorit acolo unde stramosii nostrii au murit pentru salvarea identitatii nationale

Musafir

#382

2015-09-08 03:01

nu mai putem astepta sa pice renasterea poporului ROMAN - STOP POLITICIENI CORUPTI , STOP JIGNIRI , STOP DENIGRAREA ISTORIE SI A VALORILOR NATIONALE ,STOP VINNZARI ROMANIEI ,

Musafir

#383

2015-09-08 03:51

Cine are ceva impotriva romanilor sa plece. Trebuie sa scapam cat mai repede de toate gunoaiele di Romania.
Mila Domnului cu noi cu toti !

#384 Re:

2015-09-08 04:58

#371: -  

Aceeasi intrebare am avut-o si eu foarte mult timp....

Dupa cercetari si cugetari, am ajuns la urmatoarea concluzie :  pentru ca este Ortodox ! ; de aceea este atat de multa ura impotriva poporului Roman.

 

Precum vezi, precum vedem cu totii..., numai Dumnezeu ne poate apara. Catre El sa ne indreptam pasii, in Sfanta noastra Biserica Orotodoxa !

Justitie, parlament, presedintie ---> toti ne-au tradat...


Musafir

#385

2015-09-08 05:19

NU TREBUIE SA MAI LASAM PE ALTII SA NE RESCRIE ISTORIA. NU TREBUIE SA MAI PERMITEM CA ALTII SA DECIDA CE ESTE BINE PENTRU NOI, CARE NE SUNT EROIII SI CINE NE SUNT ADVERSARII.

Musafir

#386

2015-09-08 06:48

Sunt pentru destituire.

Musafir

#387

2015-09-08 07:12

De ce am semnat această petiţie? Pentru că am observat că toţi şacalii lumii se reped ca fiarele sălbatice împotriva statului român şi a neamului românesc cu fel de fel de minciuni pentru a fi ponegrit cît mai urît în faţa lumii fără ca acesta să merite acest tratament. Toţi năpăstuiţii lumii, toţi care poartă în sufletul lor mizerabil o ranchiună de moarte împotriva statului şi a neamului românesct, nu ştiu ce metode odioase să mai scornească pentru a lovi cu ură în acest neam. Lor trebuie să le răspundem cum se cuvine pentru a-i pune la stîlpul infamiei pentru fapta lor mizerabilă, pentru ca generaţiua de azi şi generaţiile care vor veni să-i blesteme continuu din neam în neam.

Musafir

#388

2015-09-08 07:42

In 1989 am cucerit libertatea cuvintului si am putut vorbii fara frica indiferent de subiect.Acum ni se interzice prin lege sa vorbim de trei sferturi din istoria Romaniei .Oare au uitat domnii evrei ca Romania, tara asta , le-a dat nationalitate romana si ca Antonescu l-a sfidat pe Hitler si nu a trimis evrei la camerele de gazare?Au memoria foarte selectiva.
alexandru
Musafir

#389

2015-09-08 08:10

In urmă cu mulți ani l-am intrebat pe bunul meu tată-fie-i odihna si amintirea binecuvântate-cum de conviețuiesc evreii in ROMÂNIA după patru sute și ceva de ani.Secretul stă in acomodare,in respectul culturii și personalității celorlalți,in vorbirea limbii gazdelor,in respectarea acestora și a istoriei lor.Pe scurt e vorba de unitate în diversitate.


Musafir

#390

2015-09-08 08:25

i-mi mentin parerea exprimata anterior!.

 


Musafir

#391

2015-09-08 08:38

Anu ne lasa manipulati si batjocoriti nu inseamna ca suntem extremisti.

Musafir

#392

2015-09-08 08:46

individ platit din bani publici ca sa ne restalmaceasca istoria . Dispari pui de comunist

Musafir

#393

2015-09-08 09:46

Nu vreau sa-mi fie calcata istoria in picioare
Ecaterina

#394 Stare de urgență!! - Alexandru Florian și escrocheria jidovească Elie Wiesel

2015-09-08 10:06

Declar STARE DE URGENȚĂ în România!! Eu, o țărancă româncă, urmașă a Sfântului Ștefan Cel Mare, a eroinei Ecaterina Teodoroiu, a Sfântului mucenic Corneliu Zelea Codreanu și ale tuturor camarazilor săi, ale muceniței Nicoleta Nicolescu (căruia jidovii, după ce au chinuit-o cu muncile iadului,  i-au tăiat sânii și apoi, văzând că refuză să moară, au aruncat-o de VIE în crematoriu) și a tuturor eroilor, martirilor, mucenicilor și Sfinților Neamului românesc, morți pe câmpurile de luptă, in Lagărele și Închisorile iudeo-comuniste, cer imperios conducătorilor români (acei puțini români care mai sunt în conducera României), cât și militarilor români care sper că mai iubesc România și nu au trădat-o, să facă demersurile necesare pentru:

1. abrogarea Legii antiromânești 217/2015 și tragerea la răspundere penală a trădătorilor care au conceput această lege criminală, cu excluderea pe viață a acestor indivizi din conducerea României și interzicerea pe viață a ocupării vreunei funcții publice;

2. Desființarea urgentă a Institutului Antinațional și străin de neamul românesc Elie Wiesel. Acest institut, de factură iudeo-comunistă cu ocupații teroriste, NU reprezintă poporul român, nu este în slujba poporului român, și prin urmare existența sa este contrară existenței neamului românesc și legii supreme a neamului românesc nativ;

3. Retragerea cetățeniei române jidovului Alexandru Florian - excroc și trădător -  precum și a membrilor grupului terorist pe care îl conduce, pentru încălcarea și batjocorirea în mod repetat a valorilor neamului românesc, pentru acțiuni de terorism la nivel național cu scopul clar de a distruge și desființa definitiv România și poporul român, pentru trădarea neamului românesc și pentru toate celelalte fărădelegi antinaționale și penale făcute de această grupare teroristă.

Trăiască Legiunea și Căpitanul!

ROMÂNIA ESTE A ROMÂNILOR! Așa a fost, așa este și așa va fi mereu!

 

 


Musafir

#395

2015-09-08 10:12

Romania este tara mea iar care nusimt romaneste sane scuteasca cucomentariile lor.

Musafir

#396

2015-09-08 10:25

Nu obilgam pe nimeni sa ne placa dar nu admit ca poporul acesta rabdator si tolerant cu toti asupritorii sa ne umileasca .Afara din tara si sa nu mai treci niciodata pe aici Alexandru Florian NU TE VREM in tara nici o clipa
UN ROMÂN NATIV

#397 Ieși afară din România, spurcăciune!

2015-09-08 10:50

Ieși afară din România, spurcăciune! Ai furat două prenume de la români ca să pari a fi român, dar înăuntrul tău tot urâciunea pustiirii ai rămas. 

Dacă noi, românii suntem antisemiți (termen inventat de voi - jidovii pentru autovictimizare și extorcarea de bani de la popoare), cum îți explici jidovule că îl iubim pe Iisus Hristos? Cum îți explici că îl iubim pe Radu Gyr atât de mult încât i-am învățat versurile? Cum îți explici că pe timpul conducerii legionare a fost înființat primul teatru evreiesc din România, al cărui Prim Director a fost chiar evreul LEGIONAR Radu Gyr? Același teatru la care ULTERIOR,  trădătorii de neam v-au lăsat să îi adăugați și titulatura „de Stat”. Aveți cumva impresia că statul român este jidovesc? Ați vrea voi!...dar vă sfătuiesc să vă luați gândul!

De Valeriu Gafencu ai auzit? Era legionar și a salvat un jidov de la moarte. De Căpitanul Corneliu Zelea Codreanu ai auzit că a salvat un copil jidov de la înec? Sigur că nici nu vrei să știi. Ar fi o suferință prea mare pentru tine să afli că printre voi, jidovii, mai sunt și oameni cu suflet.


Musafir

#398

2015-09-08 11:01

românii ar trebui să se trezească și să nu mai pună î funcții de conducere trădători ai neamului, dar ce să cerem de a acest popor căruia i s-a spălat creierul, dacă a votat un președinte de muhaia, un trădător al poporului român, a identității culturale, naționale, a Constituției României...

Musafir

#399

2015-09-08 11:49

Mi-e scarba de astfel de exemplare.

Musafir

#400

2015-09-08 11:57

Este incalificabil ce face aceasta persoana chiar daca este numai o piesa marunta intr-un angrenaj mare ...