Marian Godina - purtator de cuvant al IPJ Brasov

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Marian Godina - purtator de cuvant al IPJ Brasov


Musafir

#26

2015-08-20 17:22

Am semnat aceasta petitie deoarece Marian Godina are o sumedenie de calitati cu care si-ar face foarte bine aceasta postura de purtator de cuvant.

Musafir

#27

2015-08-20 17:41

Nu intaleg de ce i se ia dreptul la replica unu cetatean al tarii platitor de taxe si impozite. Rusine. Nu facea decat sa mai inveseleasca opinia publica cu intanplarile lui din viata de zi cu zi.si orcum dadea nume fictive ale cetatenilor implicati ..pacat

Musafir

#28

2015-08-20 17:41

E deschis si are cuvintele la el

Musafir

#29

2015-08-20 17:44

Aduce o imagine diferita politiei romane, depășește granița ceaușistă cu care suntem obișnuiți.

Multumesc
eubv

#30

2015-08-20 17:48

RESPECT MARIAN GODINA !!   Propun sa-l cloneze si sa bage numai destia in trafic nu dormitoare care stau la panda ascunsi...:-) :-) :-) 


Musafir

#31

2015-08-20 17:57

Din solidaritate cu oamenii culti.

Musafir

#32

2015-08-20 18:14

Purtatorul de cuvant ai unei institutii publice trebuie sa fie pe deplin sigur pe folosirea limbii oficiale (inclusiv gramatica - lucru care din pacate lipseste des), si totodata sa dea dovada de creativitate in captarea atentiei cititorului. Consider ca dl Marian Godina detine toate aceste calitati, si chiar mai mult - de aceea as vrea sa-l vad in post de "povestitor" al IPJ Brasov.

Cu calduroase salutari dintr-o capitala europeana cu purtator de cuvant "romanesc" al politiei (Viena)

Gabriel Tigu

Musafir

#33

2015-08-20 18:45

Incercati domnilor sefi ai Politiei Romane sa depasiti mentalitatea anilor demult trecuti si sa intrati nu numai cu trupul in societatea moderna. Nu mai cautati "vrajitoare" ca sa aveti ce arde pe rugul indolentei si prostiei, e suficient sa va uitati in oglinda....

Musafir

#34

2015-08-20 18:50

Mult succes in continuare!!!
pop

#35 cenzurat

2015-08-20 19:26

Poate acum vor intelege mai marii corupti din politie ca e un mom sa faca un pas inapoi sa lase tanara generatie sa incerce sa spele mizeria ce o fac de atitia ani. Insa marian este un agent din acei "restul" care nu are dreptul sa se ridice de jos, trebuie secerat si dat exemplu negativ in viitoarele sedinte conduse solemn de incompetentii pilosi numiti la conducerea diverselor structuri ale politiei.


Musafir

#36

2015-08-20 19:45

hai ma ca e tare.


Musafir

#37

2015-08-20 20:13

Tot ce s.a povestit este un mare adevar petrecut peste tot in romania doar ca am ampreciat foarte mult felul foarte comic de a povesti...am ras cu lacrimi...foarte putini pot face asta....

Musafir

#38

2015-08-20 20:21

Pt ca sant suparat pe cei cu mentalitati invechite-nu numa din cadrul politiei-cum apare unu mai destupat oleaca ii apuca frica

Musafir

#39

2015-08-20 20:24

Génial. ..in viata mea nu am ras atat de bine! ! ! ! 


Musafir

#40

2015-08-20 20:42

inteligenta si umorul sunt valori reale ale unui popor ! sunt atat de rare incat nimeni nu trebuie sa poata sa incerce macar sa opreasca asta ... NU CONDAMNATI CEEA CE NU PUTETI INTELEGE !

Musafir

#41

2015-08-20 21:04

Apreciez modul in care abordeaza problemele atat in scris cat si in relatiile cu oamenii. O atitune moderna si care ne invata sa respectam politistii si pentru faptul ca si ei sunt oameni si isi fac doar datoria.

Musafir

#42

2015-08-20 21:16

Pentru ca daca incepem sa ne pierdem si simtul umorului atunci chiar nu mai avem nici o sansa sau viitor :)

Musafir

#43

2015-08-21 04:22

Aceasta este practica conducerii din M.A.I. ... Dacă bunul simţ şi spiritul autocritic ar fi dezvoltate şi la nivelurile înalte atunci s-ar putea discuta cu adevărat de o schimbare a imaginii poliţiei! Felicitări Marian Godina! Tot respectul şi gratitudinea mea!

Musafir

#44

2015-08-21 04:43

am semnat aceasta petitie , deoarece am considerat ca oameni precum Godina ar trebui sa se afle in functii de acest gen , iar asta nu este valabil numai in ce priveste Politia romana ! Astfel de oameni ar trebui sa faca parte din toate functiile de decizie ale aparatului de comanda al statului ! Inchipuiti va ca Godina ar fi inspector la fisc ........oameni de tipul lui imbunatatesc imaginea institutiei din care fac parte !

Musafir

#45

2015-08-21 04:44

Doar la noi se poate asa ceva!Sa dai la o parte 10% sin spuma societatii,sa ramana doar pleava la conducere!Acest politist,in alte tari civilizate,ar fi promovat pt acest stil unic de a impartasii experientele REALE a meseriei lui.Pe langa acestea toate cazurile au si morala si parca altfel iei aminte la cum 'sa nu faci' !! Respect acestui om deosebit cu un HAR pe masura!!

Musafir

#46

2015-08-21 04:45

Sefii tai nu gusta umorul din intamplarile tale pentru ca, pribabil ei nu pot povesti ce se intampla in/sub biroul lor.

Musafir

#47

2015-08-21 05:53

Mai rar un polițist fără limbaj de lemn
dod

#48 demisia

2015-08-21 06:44

Demisia sefului ipj bv care a impus cenzura.


Musafir

#49

2015-08-21 08:11

Cred ca in domeniul comunicarii carisma si vocatia sunt esentiale, omul asta imi pare dedicat misiunii sale, sezizand umorul in activitatea zilnica, in timp ce multi colegi fie arata o suficienta ingrijoratoare, fie sunt patrunsi de spiritul legii spre absurd, fie sunt prieteni cu unii ce au nevoie de prietenia lor.....
Ma gandesc ce minunat este sa primesti o veste legata de o pasiune a ta, fara sa si cerut sau visat ca este posibil.

O decizie de acest gen ar arata deschiderea politiei si dorinta lor de a comunica simplu deschis, ca de la om la om...
Garga

#50 Respect pentru GODINA !!!

2015-08-21 08:14

Superiori trebuiesc schimbati cu oameni tineri cu idei noi , tineretu pleaca din tara si raman batrani sau cei care ar faceo dar au o teama caci altfel tara asta ar fi fost doar de vacanta, asta daca nu este deja.Politistul trebuie sustinut!!!