Lipsa Timbrelor pentru psihologi=Prostitutie Intelectuala!

Quoted post

psiholog saracit de cpr

#164 Re: adevarata miza a acestei mizerii cu introducerea timbrelor sunt banii

2012-03-27 14:55

#158: - adevarata miza a acestei mizerii cu introducerea timbrelor sunt banii

ai uitat sa precizezi ca acest curs dureaza 2 ani deci pana la final dai 9000 lei.

si n-am auzit sa existe cerere pt acesti experti.

si este interesant de observat "tabloul expertilor psihologi": cati din sustinatorii timbrelor sunt pe acolo? oooo, dar cum, juristul CPR este si el printre expertii formatori? cum a reusit acest tanar sa ajunga expert? cati ani de practica in psihologie are?

dom'le, eu vreau sa stiu cine sunt acei psihologi care emit miile de avize. vreau sa vad numele lor la panoul rusinii pe copsi.ro. sa stim si noi cui trebuie sa multumim pt ideea acestei decizii.

apropo, hiera si trascaian iau bani din interviuri la cpr, din supervizare, din cursuri pe transporturi si munca cu credite, din workshopuri tampite (care dureaza 3 ore si sunt pt incepatori) si acum si din acest curs care costa enorm. si au deplasarile platite din banii cui oare?

dl. jurist ia bani din cate parti? dar anitei?

reteta succesului la psihologii romani: stoarceti cat puteti de mult de la colegii vostri psihologi. bravo, ati mai venit cu o idee de stors bani.

din pacate, psihologii de rand au saracit, nu mai au de unde sa scoata 250-500 ron pt cotizatii, taxe si cursuri.

din acest an, pun pariu ca se vor plati din ce in ce mai putine cotizatii si se vor inchide din ce in ce mai multe cabinete.

Bravo, CPR! ati supt ca niste lipitori cat ati putut. felicitari! sunteti niste capitalisti adevarati!

Raspunsuri

psiholog fericit

#282 Re: Re: adevarata miza a acestei mizerii cu introducerea timbrelor sunt banii

2012-03-30 20:43:22

#164: psiholog saracit de cpr - Re: adevarata miza a acestei mizerii cu introducerea timbrelor sunt banii 

 lasa-te de meseria de psiholog ,daca nu esti bun in meseria asta si nu te vrea lumea...sunt oameni care fac de 40 de ani meseria asta si stiu cu adevarat cum se face ....la comentarii si rautati sunteti primii dar sa pui mana sa  faci si sa capeti experienta este greu asta care vorbesti la pertu ...