NU!desfiintarii Grup Scolar Posta si Telecomunicatii Timisoara

Quoted post

Kid

#448 Re: Re: Colegiul T ,,D. L."

2012-01-26 15:49

#441: - Re: Colegiul T ,,D. L."

"ifose de centru" unde te crezi ma? noi v-am facut pe voi o gasca de indivizi cu gesturi ? Se observa respectul vostru, acum si noi ar trebuii sa reactionam cum a-ti facut voi: Ne simtim jigniti! Nu poti spune nimic de Posta daca nu ai fost sa vezi ce este in acest liceu,cum ne comportam!! Daca veneai macar cateva ore iti dadeai seama ca nu avem ifose deloc,ne aparam scoala si drepturile, pentru noi este ceva normal dar pentru voi sunt "ifose de centru".

Raspunsuri


Musafir

#450 Re: Re: Re: Colegiul T ,,D. L."

2012-01-26 17:50:08

#448: Kid - Re: Re: Colegiul T ,,D. L."

Noi am tot scris ca va intelegem si v-am rugat sa nu mai ne jigniti.

Va intelegem si va respectam pentru ce faceti, dar NU PENTRU CUM FACETI. Era asa simplu sa gasiti alte nemultumiri...nu : - Suntem buni, aia sunt prosti sau la CFR nu se face carte, sau nu ne injosim sa mergem acolo, sau ...stati in catune...etc. -  Sunt cuvintele voastre si cam grele. Pe cele fara beepuri nu le mai adaug. Va fi bine. La urma , urmei nu noi decidem. V-am tachinat asa cum am mai zis , dar ifose de centru ...sunt departe de ce ati zis de noi...departe.Bafta in actiunea voastra si sa incercam sa gasim o cale de intelegere . Multi suntem prieteni si e pacat sa ne jignim.

 

Respect!