DESPAGUBIRE PENTRU CARNETELE CEC

Quoted post

sorana

#60 violeta

2017-04-24 18:20

Eu m-am hotarit, fac o noua interventie la Ministerul de Finante , la Min. Muncii , la Parlamentul Tarii . Nimeni nu are dreptul sa ne opreasca in solicitarea restituirii  ,,PROPRIETATII NOASTRE '' (Dreptul de proprietate este consfintit prin Constitutie ) ,pusa in pastrare la Statul Roman , care ne-a garantat restituirea acestor sume asa cum noi le-am depus , cu calculul dobinzii  , sume care nu se impoziteaza si nu se PRESCRIU . STATUL ROMAN S-A FOLOSIT DE BANII NOSTRII  , ACUM SA FACA O LEGE  prin care sa ne despagubeasca corect si legal . Acesti bani nu au fost depusi pentru achizitionare de autoturisme , ci doar in PASTRARE la STATUL ROMAN. Fiecare dintre semnatari sa faca cum crede , atita timp cit nu putem sa angajam toti impreuna un avocat pentru a merge in Instanta . Fac apel si la autorul PETITIEI ONLINE , care acum are 422 semnaturi ,  sa trimita aceasta la FORURI CU PUTERE DE DECIZIE IN ACEST SENS , poate domniile lor nu stiu de existenta acesteia . Nu cred ca aceste 422 semnaturi pot fi ignorate , sau aruncate la cosul de gunoi . Va multumesc. 

Raspunsuri

torok janos

#63 Re: violeta

2017-05-07 02:07:48

#60: sorana - violeta 

 ce  raspuns ati primit?