Examen National

Quoted post


Musafir

#3396 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-29 19:11

#3359: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

A fost mentionat ce inseamna ,, vertical'' sau ce inseamna ,,orizontal'' , a fost mentionat ce insemna nota 5 pe o scara de la 1 la 10 , ca acesti copii sa stie la ce sa o raporteze ?

Am 42 de ani , dar dupa o zi de munca , am raspuns gresit la acest test , eu avand liceu + pregatire ulterioara , mate info + automatizari !!!!!!!!!

Cred ca numai daca ai facut acest test la meditatie cu un prof'' sau esti super IQ :) , sau poate ai o inspiratie de moment , il treci.

 

Raspunsuri


Musafir

#3409 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-29 19:14:45

#3396: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 din moment ce iau 10, cred ca dupa logica dumneavoasta, am un IQ foarte mare. dragut.

testul a fost usor pentru un copil care s-a pregatit. E un nivel mediu si poti lua o nota mare foarte usor, asta, desigur, daca pui mana si inveti. 


Musafir

#3418 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-29 19:17:31

#3396: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Javra de cine crezi tu ca iti poti permite sa vorbesti asa , poate mata sau copii tai , a facut totul ok  mai putin c-----l  acesta de test .

Te intreb , vrei sa discutam in particular sa vedem cat esti de desteapta ca persoana , sau ne oprim aici cu vorbele INFECTE SI CRETINE , pe care le debitezi ca o persoana RETARDA ?

,,E USOR A SCRIE VERSURI CAND NIMIC NU AI A SPUNE ''