Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

Quoted post


Musafir

#10977

2014-01-17 09:26

Prin aceste petitii instigati oamenii la ura! Nu veniti cu solutii clare, nu sunteti impartiali. Basescu oricum nu va mai fi presedinte. Parca sunteti manati de un soi de teama, ati intrat in sevraj la gandul ca Voiculescu o sa infunde puscaria. De ce nu spuneti oamenilor adevarul despre Voiculescu, cum a devenit atat de bogat si influent? Daca sunteti adevarati jurnalisti si tineti cu adevarat la concetatenii dvs si nu doar la painica dvs atunci aruncati cu pietre in toti vinovatii care au dus aceasta tara de rapa si initiati petitii pentru anihilarea si pedepsirea lor. Mult succes in deconspirarea tuturor infractorilor.

Raspunsuri

eu

#11144 Re:

2014-01-17 09:32:38

#10977: -

Saracu Basescu, ar trebui sa il lasam in pace si sa isi termine mandatul in liniste doar ca el nu ne lasa in pace. El se imbogateste si fura inca. Am mai spus si am sa repet, de Basescu nu vom scapa si el nu va vrea sa iasa de pe scena pentru ca stie ce urmeaza (puscaria) si asta vrea sa evite. Nu ma intereseaza daca Voiculescu a fost sau nu a fost turnator dar ma intereseaza ca presedintele tarii mele, Romania, este un fost spion (cel putin dublu), tradator si care prin orice decizie luata (se poate demonstra) nu a facut decat rau impotriva acestei tari.


Musafir

#11223 Re: #10977

2014-01-17 09:36:53

#10977: -

DACA  TOT  ESTI  UN PUPINCURIST  AL LUI BASE  , DE  CE TE  BAGI  UNDE  NU-TI FIERBE  OALA???  TU NU LOCUIESTI  IN ROMANIA  NU ESTI  ROMAN  NU  TREBUIE  SA  TE INTERESEZE  PETITIA  NU?????  LASO BALTA  !!!!!!!!!!!!!  SI  POATE  NE POVESTESTI SI TU  CUM A VANDUT  BASE FLOTA ACESTEI TARI, CUM  DE  SA FACUT  MOSIER  PESTE NOAPTE  ? SI ALTE AFCERI MURDARE ? NU VREI  SA NE POVESTESTI???? HAI  CA SI NOI  VOM POVESTI  DUPA ACEEAI DE VOICULESCU, DE BECALI  , OAMENI  CARE  AU  INTINS  O MANA  DE AJUTOR  LA NEVOIE.  DE  ACEEA  MERGEM  INAINTE CA RACUL  CA MAI SUNT  IDIOTI CA TINE , SA-TI FIE RUSINE!!!!!!!!!  CRED CA  DACA TE-AR  INTREBA  UN STRAIN  DACA ESTI ROMAN AI SPUNE NU!