S.O.S. familia!

Quoted post


Musafir

#2335 Re: Re: Re:

2013-09-05 11:44

#2333: - Re: Re:  

am pus pe picior de egalitate pentru ca homosexualitatea este o anomalie ca si pedofilia, iar modelul de inducere a homosexualitatii ca "orientare sexuala" are stranse legaturi cu posibilitatea de a acorda drepturi si criminalilor.

homosexualitatea este o deviatie de la constructia naturala a omului. poate nu ati sesizat ca homosexualitatea nu are nici o utilitate in societate ci este pur si simplu o alegere de manifestare. homosexualii pot face ce vor acasa si asta s-ar putea sa nu aiba nici o legatura cu pedofilia, insa faptul ca sablonul de oferire de drepturi homosexualilor se potriveste foarte bine si pentru pedofili si pentru zoofili si alti degenerati doar pentru ca "si ei platesc taxe", demonstreaza aceasta legatura si ca toate aceste fenomene sunt cuprinse in acelasi cadru al deviatiilor sexuale si psihice.

Raspunsuri

Vlase.

#2339 Re: Re: Re: Re:

2013-09-05 11:53:02

#2335: - Re: Re: Re:

Deci tu consideri homosexualii "degenerati" si mai mult, aduci in discutie si zoofilia, criminalii, etc. Cred ca nu mai are rost sa explic diferentele, cine are un nivel de inteligenta minim mediu, isi da seama de prostia pe care ai spus-o.

Referitor la homosexualitatea ca fiind fara utilitate- tu vorbesti de un concept. Eu vorbesc de un om. Eu, ca om homosexual, am un aport in societate foarte mare prin munca pe care o prestez, prin felul cum ma comport cu cei din jurul meu, nu prin faptul ca seara, ma bag la somn langa un alt barbat.

Asta nu inseamna ca amaratul (hetero sau gay) care munceste si traieste la limita subzistentei, fara a contribui cu ceva la dezvoltarea societatii, trebuie criticat. Fiecare are dreptul de a exista- indiferent ca face sau nu copii, indiferent face actiuni caritabile sau nu, indiferent ca este gunoier sau doctor.




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...