NU!desfiintarii Grup Scolar Posta si Telecomunicatii Timisoara


Musafir

/ #438 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-01-25 20:54

#429: Un elev din cls A XI - DAF XF - Re: Re: Re: Re: Re:

Ma numesc Marius Tipa. Sunt dascal la o scoala al carei nume pare greu de retinut pentru unii care se considera "elita". Nu este aluzie, ci referire directa.

Am dat jos murdaria (legata de portocaliu)  de pe aluzia ta si incerc sa vad daca ai o nelamurire, apoi incerc sa o limpezesc, si recunsoc ca incerc sa inteleg daca asa sunteti toti acolo.Si incep sa ma tem ca da ...

Dar sa vedem ce intelegi din mesajul acesta.

Sunt profesor la Colegiul Tehnic Leonida. Daca ai ceva sa ma intrebi, incepe cu a-ti da numele, apoi ma poti contacta, iti promit ca iti raspund daca vorbim aceeasi limba, desi dubiile ma incearca. Contact - google it!

Sa nu iti faci iluzia ca fac asta des si te invit sa o consideri o concesie facuta nu stiu cui deoarece nu te numesti nicium, dar am cai consacrate de a comunica cu elevii, o fac de obicei cu cei destepti si curati la suflet si limbaj ... dar incerc prin exceptie sa o fac si acum, INCA incerc sa detensionez mizeria asta pe care o vad inflata pe zi ce trece.

Asadar, considera asta un privilegiu care nu se repeta. In rest, viata ne va arata cum evolueaza lucrurile.