CEI CE IUBESC NUMELE STEAUA BUCURESTI AU DECIS: STOP HAOSULUI

Estrella

/ #938

2016-08-31 13:45

Domnilor ma bucur foarte mult ca cineva a adus in discutie aceasta chestiune privtoare la revenirea echipei acolo unde ii este locul.Sant foarte multe lucruri de spus,saui intamplat atatea lucruri cu aceasta echipa ca este strigator la cer.Toate aceste dispute intre armata si becali nu au facut decat sa faca rau echipei.La ultimul meci contra lui dinamo ma-m simtit umilit de diferenta de spectatori si aici ma refer la ultrasi dintre dinamo si steaua.Domnilor este timpul ca galeriile sa se uneasca ,sa nu mai existe discutii inre noi, si sa le aratam ciinilor adica javrelor asa cum imi place mie sa le spun ca o echipa mare cum este STEAUA are o galerie  pe masura.Vreau sa ii reamintesc DOMNULUI BECALI ca fenomenul fotbal nu are nici un farmec fara ultrasi,la fotbal nu este ca la teatru ,toate echipele mari din europa au ultrasi ei sant cei care fac atmosfera pe stadion si ajuta echipa cand este nevoie.Cu privire la patron eu cred ca nu ar trebui sa iasa atat de des in fata, dupa ce a iiesit din inchisoare a promis ca se va retrage din viata publica cu tot respectul felul in care vorbeste si se comporta dupa parerea mea lasa de dorit....FORZA STEAUA