Examen National

Xulescu

/ #3784

2016-06-29 20:48

Deci nu pot sa cred ce circ a iesit aici. Si nu mai intru la liceul ala. Si ce? Si ce daca nu mai am incredere in mine? Si ce daca m-am chiuit 4 ani de zile cu meditatii la 8 dimineata. Bineinteles ca nu asta conteaza.

Eu propun ca de la anul, sa se scoata ora de muzica, desen, sport sau chiar religie si sa se bage o ora de logica, pentru ca da. Atata tam-tam s-a facut cu religia asta, dar nimeni nu a zis" hai ma sa bagam o ora de logica" . E vina mea ca nu am stat sa ma holbez la diagrama aia si ca am facut exercitiile complicate. Cei care au dat EN la olimpici au primit explicatii, noi am primit un patrat negru.  

O sa intru in depresie cand o sa vad  media finala. 

Recunosc ca am gresit. Poate neatentia sau poate sunt o "proasta" si o " retardata" si merit sa fiu "f#t#t# "undeva  pentru ca am gresit un exercitiu " mega usor". Daca ar fi fost asa de usor, il stiam cu totii.

Si mai ales cand vad ca cei care au scris 3 nu vor sa fie aprobata petitia, mi se face scarba. Adica , am vazut o tipa pe Facebook, care zicea ca nu e de acord, pentru ca asa o sa  aiba concurenta la intrarea in liceu, daca tu te bazezi pe esecul altuia si nu pe reusita ta, ca sa intrii la liceul dorit, inseamna ca esti deja un om distrus. 

Imi place sa ma descarc aici. Altundeva nu am, am tampit-o deja pe mama. Saraca, nu stie ce sa imi mai faca ca sa ma impace.