Examen National

Usor,nu te chinuii sa imi scrii un roman...sunt prea inteligent pentru tine si pentru toti!

/ #3606 Re: Sunteti prosti ?:))

2016-06-29 20:06

#31: Tudor B. - Sunteti prosti ?:)) 

 Generatie de cacat?!?Presupun ca la cate fite ai si "alea alea",parca si vad profilul tau de facebook cu "selfie-uri"(zi mersi ca nu zic cacaturi) ca esti o "curva masculina" si un "emoticon whore" varianta masculina :)
In legatura despre Romania......macar tara noastra s-a dezvoltat mai mult decat o sa ti se dezvolte tie intelectul in toata viata ta viitoare!
Pana la urma....ambele variante sunt corecte si sincer ma doare undeva de exercitiul asta......nu-i bai,idiotii ca tine lupta cu "3-ul" lor pt doar 0,5....cea ce inseamna ca esti cam penibil si denota faptul ca decat pe asta l-ai facut corect,iar cei cu "8-ul" au facut toate exercitiile mai putin asta =]]]
E trist baiatule(la modul cum vorbesti te-as face fetita) =]] Oricum poate ca noi la mate nu prea stim dar la Romana si alte materii stim mai bine decat voi =]] (si poate avem si poligloti pe aici cu 4 limbi stiute aproape perfect mai putin limba nativa,printre care si eu sunt un poliglot)

P.S Daca nu stii definitia cuvantului "poliglot"....cauta in dex avand in vedere ca esti prea destept si ai un iq de Einstein(in modul cum te-ai luat de noi,cei care am pus "8")

P.S.S Degeaba esti un elev care stie sa citeasca un grafic dar nu stie sa faca ecuatii =]]]

P.S.S.S Agricultura nu ar fi o meserie rea,avand in vedere ca tu vei lucra undeva prin Italia ca sa cureti WC-uri...si asta doar pe 150 de euro(care in lei e fix salariul minim pe economie)