Strabunicul!

mariana

/ #96 STRABUNICUL

2014-06-07 09:31

Daca fetita a fost crescuta de el,am vazut la tv.ca acest strabunic este valid sa isi creasca incontinuuare nepoata ,ca sa i se ia fetita ar fi egal cu moartea ,boala,el sa axat pe acest lucru si traieste numai pt ea.Am vazut atitudinea celui de la Asistenta Sociala cred ca are si ceva depunere de grasime pe creier nu numai pe burta- face jocul celor care vor avere -la copil de ce nu sa gandit nimeni cand avea 2 luni si era abandonat se gandesc acum ca au auzit ca strabunicul vrea sa ii lase o casa- RUSINE SA MUNCEASCA NU SA STEA CU MANA INTINSA.La copil nu sa gandit nimeni ce va insemna sa fie despartita de el,la acei copiii care traiesc in conditii f.grele nu ii baga nimeni in seama dar aici ca este vorba de avere toti i-au atitudine,sa o dea la o ruda tanara???? de ce nu au luat-o cand era f.mica si abandonata RUSINE,RUSINE pt cei care fac acest lucru mai ales familiei strabunicului care nu se gandesc de loc la copil,ci la avere ,asta nu da de gandit la cei de la ASISTENTA COPILULUI???????Invoca tot felul de motive numai sa ii supere sa ii imbolnaveasca sa cedeze,va rog lasatii impreuna