Postere cu trupe K-Pop în revista BRAVO


Musafir

/ #8

2014-01-07 19:15

As dori sa vad postere cu trupe K-pop din motive personale. Si pentru ca nu mai vreau sa vad 1 Direction pe aproape peste tot , nu am ceva cu ei nici macar nu ii ascult dar exista mai putin oameni care asculta trupe K-pop. Uni oameni se intreaba de ce asculta asta , cum putem sa intelegem ce zic ei, de ce ne place genul acesta de muzic....dar ei nici macar odata nu ne-au intrebat perin ce am trecut ca sa ajungem sa ascultam tripele K-pop. Noi impreuna ca si ascultatori de muzica nu suntem singuri suntem o familie si o familie trebuie sa fie unita in orice caz, ne mai certam, ne mai suparam, dar pana la urma tot noi ne impacam ..ca si niste copi mici :) . Nu este neaparat sa vorbim cu toti aceasi limba sau sa intelegem cea ce zice cu toate ca fiecare dinte noi ,cei care asculta acest gen muzical au macar cate un caiet sau macar o foaie cu ceva scris pe ia in limba coreana , noi ca si fanii trupelor K-pop am ajuns sa ii intelegem doar prin munca pe care ai o depun , prin muzica pe care ai o fac pentru noi toti in muzica trebuie sa simti nu trebuie neaparat sa intelegi ^_^ <3 .