PETITIE despre raportul depus la IGPR de către Traian Berbeceanu


Musafir

/ #143 meeeeey..........Re:

2013-10-30 23:27

#139: -

cum poti sa zici asa ceva? Dl. Berbeceanu nu va sta nicio secunda dupa gratii! Ce se intampla in ziua de azi, este doar un subiect de presa, ca sa se disurbe atentzia! Domnul Berbeceanu a picat ca victima, doar, al acestei propagande basiste, caci tot basinosul asta traian este la putere, prin tote institutiile pe care la coordoneaza, prin cei de la putere din fiecare judet! Te-a facut basescu, cacatule Ponta Victor, esti un nimeni pe langa acest basescu traian! Ti-am dat votul, cacatule si esti un prost! Hai sicrtir POnta, boule! Ne-aiu dezamnagit, fa ceva sa scapi in viatza, caci daca mediatiszez ideea mea mea ca ne-ai dezamagit, va fi rau de tine, avand in vedere puterea mea de convingere a zecilor de mii de prieteni de pe tot globul pamantesc pe care-i am! Deci, jar manaci Ponta, pe Pamant sau in Iad, unde consideri! Sa-ti vad reactia si ma conformez, daca este cazul! Daca nu, te vom distruge! Noi, cei multi din Timisoara

 




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...