REABILITARE POD VADU PASII

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția REABILITARE POD VADU PASII


Musafir

#1

2013-02-10 13:12

Imi doresc mult ca Podul sa fie reabilitat si dat in functiune in felul acesta putand fi ajutati o multime de oameni si nu am mai fi izolati si obligati sa ocolim 20 km ca sa ajungem acasa.

Musafir

#2 Nu stiu sau se fac ca nu stiu?

2013-02-10 18:46

Atentie, OLTCHIM - ARPECHIM in INSOLVENTA! Urmeaza FALIMENTUL?

SALVATI OLTCHIM - ARPECHIM!

SEMNATI APELUL PENTRU SALVAREA OLTCHIM:
http://www.petitieonline.com/salvati_oltchim_si_arpechim


Musafir

#3

2013-02-11 11:35

toti cei alesi pabna acum au folosit ca si pretex ptr a fi alesi ...reabilitarea podului si au castigat ....dar ma intreb daca si dau seama ce au pierdut?credibilitatea oamenilor ,au mintit dupa ocuparea functiilor au uitat de acest pod ...nu i nimic vin urmatoarele alegeri...si cum se spune in popor fiecare pasare pe limba ei piere....

Musafir

#4

2013-02-11 15:09

ar fi cel mai bun lucru facut pentru locuitorii acestei zone si totodata cel mai util dar nu stiu de ce am convingerea ca vor ramane toate in stadiul de propuneri.........

Musafir

#5 hotie

2013-02-28 17:36

podul nu va fi reabilitat pentru ca in felul acesta nu ar mai avea candidatii la primarie ce sa promita
Cristi

#6 Reabilitare pod Vadu Pasii

2013-03-11 20:24

Succesul pe internet este aproape zero, propun celor care au semnat aceasta petitie sa se constituie intr-o asociatie, fundatie.Adeziunile electronice in Romania sunt egale cu zero.Se pot gasi voluntari pentru a strange semnaturi...

Musafir

#7 PODUL VADU PASII

2013-03-17 22:03

AVETI DREPTATE DAR VA ROG SA NE DATI MAI MULTE DATE.

Musafir

#8

2014-06-14 12:10

Podul este monument istoric !