Lipsa Timbrelor pentru psihologi=Prostitutie Intelectuala!

Quoted post

stire trista de 1 aprilie

#330 o stire trista

2012-04-01 19:41

o stire trista: astazi, 1 aprilie, a treia zi dupa ce a fost abrogata controversata decizie nr. 1/2012 simtindu-si caderea aproape mediocrul jurist al Colegiului s-a sinucis.

Este o veste trista pentru toti consumatorii de amfetamine din zona, care raman astfel fara dealer-ul lor favorit. Sa ii fie consilierile usoare!

Raspunsuri

Manole C. student an 3 T.M.

#358 Pentru Gaozel Imparat

2012-04-01 23:35:44

#330: stire trista de 1 aprilie - o stire trista

Domnule Romeo Mocanu, observ cu tristete ca ati facut o obsesie pentru Directorul juridic al CPR, domnul Laurentiu.

Eu m-am gandit sa va ajut, si am intocmit o lista de trei supozitii referitoare la natura obsesie dumneavoastra pentru Laurentiu.

1.Laurentiu este o reprezentare a unui profesor din copilaria dvs.  care atunci cand copiati, faceati pipi pe dvs. sau ramaneati corigent va punea sa stati in coltul clasei pentru a va face de ras.

2. Faceti o indentificare cu un comportament dezagreabil care se gaseste si la dvs si la dansul(putin probabil,)

3.Sunteti poponar, si sunteti indragostit pana peste cap(lulea) de Laurentiu, sunteti  gelos pe faptul ca si-a parasit sotia pentru alta femeie si nu pentru dumneavoastra.(cel mai probabil)

 

Nu fiti dezamagit domnule Romeo Mocanu, stiu ca treceti printr-un monent greu, datorita fizicului dvs. Asociatia Pederasilor

(Pederasty) din Romania va refuzat cererea de membru, iar Miclea si cu mustacioasu de la cluj nu au limbuta dvs.(experienta isi spune cuvantul).

Nu va lasati prada depresiei domnule Romeo, faceti parte dintr-un grup de elita, alturi de Odett Dumitriu care si-a inceput cariera de psiholog(e drept in supervizare la Holdevici) print-o relatie amoroasa cu un sportiv care ii era pacient. Este drept trebuie si recunoscut faptul ca nemaiputand scapa de acesta a trebuit sa se mute cu domiciliu.(gurile rele sustin ca nu avea suficienti pacienti oe zi in acea zona)

De altfel in universitatea Titu Maiorescu, Odett Dumitriu mai este cunoscuta si ca ''domnisoara scorburica''. Din aceasta pleiada de eminete face parte si ilustra doamna Irina Holdevici o tunatoare ordinara: http://bataiosu.wordpress.com/2011/02/23/psihologul-irina-holdevici-o-turnatoare-ordinara/ .

Aceasta triada:poponar,tarfa,turnatoare (P.T.T.) pe numele lor: Mocanu Romeo, Odett Dumitriu, Irina Holdevici, va face sa va ganditi ca sunteti pe cai mari dle. Romeo, si cum calul este simbol falic, acest lucru va produce si mai multa placere.

Ne pare rau dle Romeo pentru faptul ca desi ati incercat din rasputeri sa fiti :Prostul Prostilor ,Scarba Scarbelor, pana si aici la colegiu nu ati scapt de titulatura de ''Gaozel Imparat''

Referitor la obsesia dvs pentru Laurentiu, va spun sincer ca singura sansa pe care o aveti cu dansul in dragoste ar fi aceea de a va face un transplant de creer, deoarece am auzit ca Laurentiu nu iese decat cu persoane destepte.

Cu parere de rau:M.C.

Ps. Mirela Zivari iti transmite salutari, primestele acum cat se mai afla in libertate