Lipsa Timbrelor pentru psihologi=Prostitutie Intelectuala!

mihaelle

/ #126 parerea mea...

2012-03-25 21:52

in primul rand, refritor la comentariile celor care isi dau cu parerea privind examenele de Facultatea de Psihologie si Stiintele Educatiei-Universitateadin Bucuresti, daca fac asemenea acuzatii grave eferitoare la promovarea unor examene in schimbul unor sume de bani, ar fi bine sa dea si exemple concrete..nume de profesori, de exemplu....minime cunostinte de drept, in fapt, este o infractiune....parearea mea, strict personala: frustrarea unora care nu au resusit la examenul de admitere, in mai multe randuri....cat despre dnul Duvac, va invit la unele dintre cursurile sustinute de dnul profesor, si, propun, ca in sala sa dezbatem modul in care s-a realizat actul didactic...asta, bineinteles, daca avem coloana vertebrala, si nu ne ascundem in spatele unui nickname...asta e...unii muncesc, altii doar comenteaza....am absolvit facultatea (cu examne de admitere si examen de licenta), iar, la prograamul de master (cu examne de admitere si examnen de dizertatie) cursuri interesaante si profesori devotanti...
Psiholog, Mihaelle M