dreptate-in-sincai-mm

Quoted post

A

#1

2015-11-17 20:07

Inainte sa cereți lumii sa semneze o petiție asigurati-va ca aveți informații corecte: Serban Rusu nu este nepotul primarului si nu a vorbit cu acesta:)

Raspunsuri


Musafir

#4 Re:

2015-11-17 20:48:40

#1: A -  

 Multumesc pentru opinie. Da, am informatii superficiale, dar investigatia amanuntita o va face DNA-ul, sau forul superior care va investiga ceea ce s-a intamplat. Daca domnul primar e curat, si se va dovedi asa, eu promit ca il votez. Dar as vrea sa se faca o ivestigatie amanuntita daca a facut sau nu abuz de putere si trafic de influenta. Asta nu eu decid, ci doar vreau sa dovedesc ca lumii ii pasa daca cei care ne conduc sunt corupti sau nu.


Musafir

#5 Re:

2015-11-17 20:49:59

#1: A -  

 Stimate A., va multumesc pentru mesaj; Aveti dreptul sa va alutarati noua sau nu.


Musafir

#8 Re:

2015-11-17 21:10:39

#1: A -  

 Nu este nepotul primarului, este varul acestuia, chiar el a recunoscut in niste comentarii pe facebook

ela

#30 Re:

2015-11-18 11:42:12

#1: A -  

 Nu e nici varul si nici nepotul dar nu poti demonstra ca n-a vorbit atata vreme cat totul a fost organizat ca la carte. Pare mai degraba un puci menit sa rastoarne actuala conducere si sa aduca o conducere fidela primarului. Elevii ar trebui sa inteleaga ca treaba lor e scoala si ca trebuie sa invete sa respecte regulile. Intrebati-i pe prietenii vostri care studiaza la licee din strainatate daca si-au permis sa comenteze sau sa conteste regulamentele de ordine interioara ale liceelor. Mare pacat ca un liceu ca Sincaiul a decazut in halul asta din cauza unor derbedei. Daca nu va pkac regulile de acolo, puteti sa va mutati, nu-i n8cio pierdere pt liceu.

Cristina

#63 Re:

2015-11-19 20:39:40

#1: A -  

 Si crezi ca detaliul acesta face diferenta? Magaria ramane facuta, indiferent de gradele de rudenie implicate. Rusine!