Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

STO

#29549 Re: Re:

2014-11-23 16:36

#29548: - Re:  

 Cred ca m-am inselat, cel de la 29547 nu era "obositoarea creanta" . am crezut ca si-a revenit sau a facut si el la "sto" vazand ca ma infierbant mai repede. Oricum ii doresc tot binele din lume , numai sa nu-si mai dea cu parerea. 

Raspunsuri

CREANTE SALARIALE LEGEA INSOLVENTEI 85/2006

#29552 Re: Re: Re:

2014-11-23 17:07:08

#29549: STO - Re: Re:  A FOST O COMPLICITATE SINDICATE SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

 Tu esti inselat si obosit din alte cauze, nu pentru ca ei te umilesc si te prostesc mereu. Poate iti dai tu cu parerile mai mult de cat este cazul si creantele salarii plati compensatorii le primim prin tabelul final de creante care sunt inregistrate si nu au fost depuse de catre  piperea&co la procesul de insolventa Oltchim pe Legea 85/2006 si tuturor legilor in sustinere. Mergi cu Dumnezeu inainte, pentru ca doi ani de zile astia ne-au umilit si distrus pe prostia care o sustii tu, indiferenta si nepasarea lor o vei primii in continuu, deoarece refuzi si refuzul ne pedepseste pe toti, este ca in armata, unu poate  e prost in a executa cerintele si toti suportam indisciplina lui si prostia, pana si-o corecteaza si intelege si acela ca asa NU. Prost nu esti in totalitate, dar te trezesti tarziu sau faci galagie cand nu trebuie ( INCLIN SA TE CRED LA COMANDA POLITICA SAU MARLANIE  SINDICALA), ori incurci legea cu povestile si multe alte  tampenii la care nu mai revin..., poti sa mergi si la ponta, vezi ca e plecat de acasa, poti sa mergi si in parlament sau unde vrei tu, esti liber intr-o tara libera, pe mine ma deranjeaza ca esti atat de obosit si umilit incat nu-ti dai seama ca aceasta creante din acte pe care o ai, numai judecatorul-sindic pune semnatura si parafa sa o primesti, societatea Oltchim fiind obligata sa achite, acum au invocat o cretinitate, chipurile li s-a oprit intentia de a depune tabelul creante final, pentru ca si-au permis creditorii care nu sunt platiti sa introduca falimentul final, creditor esti si tu si eu si toti angajatii si disponibilizatii impreuna cu alte societati si firme creditoare neplatiti si care le avem blocate la ei in acte si trecute creante. Singura nemernicie care s-a creat a fost ca am fost noi victimile unor avocati si case de avocatura hoate si nemernice, de aici si curajul lui piperea&co si a celorlalti participanti care refuza si te trateaza si primesti asa cum doresc ei, cu minciuna si nepasare, indolenta si rea vointa. Daca tu vrei sa le joci in continuare stilul de joc si pacaleala, sa ne demonstrezi ca le faci jocul in fata lui Cilea si tuturor prefectilor care au fost partasi ( inclusi  Valcea si Arges ), doar sa ne demonstrezi ca tu faci ceva si lalaiala impreuna cu nepasarea, indolenta, nemernicia si reaua vointa a conducerii Oltchim si sindicatelor care sunt in culpa, imi dai de inteles ca nu ai invatat nimic. Ramai cel care a facut totul " LA STO..." asa ai scris si asa te manifesti.