Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

IPU, atunci i-am condamnat pe toti la moarte

#25686

2014-09-01 19:33

Dar chiar credeti(disponibilizatii) ca am ajuns milogii lui COPY PASTE de Ponta,te rog vorbeste in numele tau(25684),vreau legal si moral(ca de asta sunt contracte), daca mai este lege in tara asta, ca de analfabeti si milogi sant satul. 

Raspunsuri


Musafir

#25690 Re:

2014-09-01 19:55:43

#25686: IPU, atunci i-am condamnat pe toti la moarte -  

 Nu sunt 25684, dar daca vorbesti de legal si moral in Romania inseamna ca ai o problema. Cam cat mai trebuie sa stai prin instante ca sa poti sa realizezi ca "legal si moral" nu e pentru noi "plebea proletara". La cate institutii abilitate mai trebuie sa bati la poarta ca sa vezi ca legea e in mainile lor si o manuiesc dupa interesul si bunul lor plac. 

Solutia "1907"

Probabil tara asta, dealtfel una bogata si frumoasa e in situatia in care e din cauza unora ca tine care daca inca mai crezd in "statul de drept" , ori sunt naivi ori sunt imaturi.

Daca Romania ar fi populata de oameni ca aia 20=30 de se tot duc si pun presiune pe la prefectura si consiliul judetean , alta era fata acestei tari.

Concluzia : dragi disponibilizati , stati acasa ca veti primii bani , ciuciu(p..a)