Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#25402

2014-08-21 13:08

Daca am dreptul sa vorbesc nu esti tu in masura sa comentezi. Am dreptul cam cum ai si tu sau altii, deci las-o pe asta ca macane. Aia cu imbarligaturile se constata ca o bagi cand esti intr-o flagranta pana de idei, tot mai des adica.

 

"Salariatul a stiut sa vina la munca, s-a urcat in autobuz, masina, tren, bicicleta, moped si alte mijloace de transport, a venit la program si a muncit daca i-sa dat de lucru, ori cei care au avut au muncit si muncesc in continuare, n-au avut ei probleme cu justitia si cu legile, multi nu stiu nici CCM-ul pentru ca aveau sindicat platit care nu si-au facut decat din artificiu treaba si sa dea bine la presa, ori conducerea se ocupa de alte magarii, care le stiti si voi, acum spui tampenii si ti-ai batut nemernicule joc si tu cu imbarligarea si instigarea ta, pus la comanda sa fabulezi si sa injuri ori sa ameniti."'

 

Asta e dupa principiul NOI MUNCIM NU GANDIM. Nestiinta se plateste, daca nu cunosti legile nu e vina nimanui. Deci esti pe aratura.

Dati voi vina pe altii ca asa o sa va obtineti drepturile.

In rest, esti tot mai psihopat. Vorbe aruncate, formulari alambicate de om bolnav. Nu cuva tu dezbini tocmai prin fabulatiile astea de aici?

 

Raspunsuri


Musafir

#25403 Re:

2014-08-21 13:14:55

#25402: -  

 Nu te-am retinut la a scrie sau a-ti exprima tu ideile, vezi si aici pe petitie ai o nebuloasa si o mizerie a ta. Nu vrei sau nu poti sa accepti tu adevarul. Asta e alta problema care tine de medici de specialitate pentru comportamentul tau, esti liber sa te exprimi, dar vino cu argumente si nu fabula.

Nuuuu...., NOI AM PLATIT CA SINDICATUL PRIN COTIZATIILE CARE LE PRIMESC SI SALARIUL SI ONORARIILE LOR SA NE REPREZINTE PE CCM., EI NEAVAND ALTE ACTIVITATI. NU are CCM in buzunar salariatul si nici toate legile in buzunar cand lucreaza ei in campul muncii si activitatii. SINDICATUL AVAND TOATE DAR ABSOLUT TOATE CAILE DE REZOLVARE A SITUATIILOR, AVAND  MANDAT DIN PARTEA ANGAJATILOR PRIN ACT JUDECATORESC SI LIBER SA RESPETE LEGILE SI INTERESELE NOASTRE SI ALE SOCIETATII. GOGOSI SA VINZI IN PIATA, NU NOUA.

BANIII, V-AM PLATIT!!!!!!!!!!

 

Nu va ajunge cat ati nenorocit, ani de zile!!!!!!!!!!!