Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!


Musafir

/ #25402

2014-08-21 13:08

Daca am dreptul sa vorbesc nu esti tu in masura sa comentezi. Am dreptul cam cum ai si tu sau altii, deci las-o pe asta ca macane. Aia cu imbarligaturile se constata ca o bagi cand esti intr-o flagranta pana de idei, tot mai des adica.

 

"Salariatul a stiut sa vina la munca, s-a urcat in autobuz, masina, tren, bicicleta, moped si alte mijloace de transport, a venit la program si a muncit daca i-sa dat de lucru, ori cei care au avut au muncit si muncesc in continuare, n-au avut ei probleme cu justitia si cu legile, multi nu stiu nici CCM-ul pentru ca aveau sindicat platit care nu si-au facut decat din artificiu treaba si sa dea bine la presa, ori conducerea se ocupa de alte magarii, care le stiti si voi, acum spui tampenii si ti-ai batut nemernicule joc si tu cu imbarligarea si instigarea ta, pus la comanda sa fabulezi si sa injuri ori sa ameniti."'

 

Asta e dupa principiul NOI MUNCIM NU GANDIM. Nestiinta se plateste, daca nu cunosti legile nu e vina nimanui. Deci esti pe aratura.

Dati voi vina pe altii ca asa o sa va obtineti drepturile.

In rest, esti tot mai psihopat. Vorbe aruncate, formulari alambicate de om bolnav. Nu cuva tu dezbini tocmai prin fabulatiile astea de aici?