Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

Mentchim

#4816 prostii pling, desteptii actioneaza

2013-07-12 05:56

Va plingeti ca niste babe ca sinteti in urma cu salariile. Nu va doresc sa le luati cand le-om lua noi ca nu e crestineste.
Ma doare ca ati uitat complet de noi de parca nu am fi tot de aici. Ba suntem mai oltchimisti decat multi din astia care se dau rotunzi si cunoscatori din vorbe si nu stiu decat drumul de la poarta la calculator. Daca ar fi trimisi numai pana la Sinteze s-ar rataci.
Si ce mai “noroc” pe capul nostru ca ne reprezinta un dobitoc precum Vancea. De fapt noi suntem de vina ca l-am acceptat atatia ani pana cand nu mai poate fi dat la o parte. Acum e reprezentantul Cartelului. Ne-am facut-o cu mana noastra.

Raspunsuri

MCH

#4828 Re: prostii pling, desteptii actioneaza

2013-07-12 10:38:22

#4816: Mentchim - prostii pling, desteptii actioneaza

Nu v-am uitat, preluarea Mentchim este pe tapet. Nu cu ajutorul lui Vancea care nu are ce sa caute printre intelectuali si oameni care incearca sa discute civilizat. analfabetii si limitatii mintal ar trebui sa stea la coada sapei, acolo unde le e locul. Nu-ti face impresia ca pe cineva din Oltchim (angajati si nu numai) intereseaza de soarta voastra. Daca-i intrebi nu au habar daca voi ati fost platiti si in ce conditii. Nu, ei se vaita ca nu au luat bonurile la zi. Interesul strict personal primeaza. Cand o sa reveniti in Oltchim o sa va sara in cap toti, pentru ca lor nu le trebuie mentenanta, nu le trebuie nimic. Important este ca vin la servici. Prostii care fac eforturi sa mearga lucrurile isi iau injuraturi.