Abuzul vanzarii conditionate taxa radio-tv pe factura de energie


Musafir

/ #77

2014-01-25 13:38

Excelenta initiativa Mihai Fandel. Am semnat ! :-) Platesc de cativa ani taxa Radio / TV la o cladire unde am racordat curentul dar consum 0 (zero), nu are usi, nu are geamuri si nu are lumina, decat curentul tras... dar pentru anularea facturilor trebuie sa declar ca nimeni nu asculta radio in cladire. Pai daca un oarecare intra in cladire cu teleonul cu casti pe ureche si asculta radio, eu voi raspunde in fata legii pentru marturie falsa si nerespectarea angajamentului. Traim in Romania si dam cu subsemnatul, precum semnaturile pe care doresc sa le colectez, pe hartie inloc de electronic, sa nu cumva sa ne fie usor. Votul electronic nu este dorit tocmai ca sa se poata anula voturi si fura si si si. Oare cat o sa ne mai suporte acest pamant? ;-( . Punctul meu de vedere asupra problematicilor in Romania precum si in Europa le puteti gasi detaliat la  www.adriantoader.eu precum si la https://www.facebook.com/www.adriantoader.eu .

Va rog semnati, SHARE. Multumesc, Adrian TOADER

 




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...