Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Mai sa fie...

/ #4772 Re: - Ai un pai in ochi. - Da stiu. - Tu ai o barna. - Unde??? - Tot in ochi

2013-07-10 05:32

#4767: Arhipelagul Gulag - - Ai un pai in ochi. - Da stiu. - Tu ai o barna. - Unde??? - Tot in ochi

 

In concluzie esti prost ori faci pe prostul. Nu stii decat sa iei din context exact ce iti convine tie. Da, sunt sigur ca in pavilion au ramas destul de multi. Ca idee, sa nu mori prost, mai mult de 120 de persoane nu sunt in toata cladirea.

Si da, e cam greu cu hartiile, cu (virgula, sic) calculatoarele, atata timp cat sunteti o gramada pe forumul asta care habar nu aveti sa ve exprimati coerent, ce pretentii sa am in a avea o discutie pertinenta legata de o activitate financiar-contabila.

Ce dracului faceti voi in sectii, atata timp cat nu exista o transpunere a activitatii voastre in financiar? E mult de discutat, dar sunt convins ca va depaseste problema.

Ca am rezolvat (momentan) problema, sa spun si eu cum sta treaba cu liderii de sindicat. Diculoiu e normal sa nu aiba pic de credibilitate, atata timp cat nu isi sterge de pe fata zambetul ala tamp, pe care il poarta cu el in ABSOLUT ORICE situatie! E normal, din punctul lui de vedere sa nu se agite prea mult, atata timp cat se afla la mana Ministerului, in a-i verifica activitatile anterioare pe linie financiara a sindicatului si aici vb de f multi bani alocati pt cupe de fotbal, magazine, baze de agrement samd. Cum devine mai virulent, cum ii dau aia peste cioc. Cernev .. e evident ca omul e ahtiat dupa functii de conducere. A pierdut un tren, asta toamna, acum incearca sa prinda ultimul vagon. De aceea le canta in struna administratorilor, indiferent ce gogomanie spun sau fac aia.