Abuzul vanzarii conditionate taxa radio-tv pe factura de energie

Abuzul vanzarii conditionate taxa radio-tv pe factura de energie / Anunțuri / Oridnea de zi - Senatul Romaniei / Comentarii


Musafir

#1

2014-04-06 10:21

putem sa comentam mult si',, prost''ça de obicei nu ne baga nimeni in seama.Si orice am face taxa oricum o platim de cand ma stiu. Dar nu inteleg un lucru;de ce trebuie sa platesc aceasta taxa ,daca eu platesc la o firma aceste servicii???oare firma de la care eu primesc serviciile contra cost nu plateste taxe catre stat? concluzia mea este ca ,,statul''incaseaza o taxa de doua ori! si de la mine si de la firma autorizata?!

Musafir

#2

2014-05-27 07:30

taxa este in continuare pe factura.....taxe* deci suntem furati in continuare,nu se rezolva nimic taxe cu *ca sa nu vedem dar taxa radio tv pe factura este de 6,5 aceeasi doar ca este mascata
mihay_asu

#3 mihai

2014-05-27 07:32

Taxa o platim sub o noua forma pe factura taxe* deci tot platim taxa abuziva de 6,5 ron pe luna pentru excroci o tara de hoti au mascat taxa cu *

Musafir

#4 TAXA ABUZIVA SI ILEGALA TV

2014-05-27 19:31

SOLICIT ELIMINAREA TAXEI ABUZIVE TV,PLATIM SI ASA MULTI BANI SOCIETATILOR DE CABLU PENTRU TOATE PROGRAMELE SI POSTURILE POLITRUCE CARE MINT POPORUL ROMAN,TVR NU REPREZINTA POPORUL ROMAN,TVR CHELTUIESTE ILEGAL BANII PUBLICI SI DESERVESTE PENALII POLITICI CARE JEFUIESC POPORUL ROMAN,TVR INCASEAZA IMENSE SUME DE BANI DIN PUBLICITATE !!!!!



Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...