Petitie :Feriha si Emir impreuna! Emir and Feriha together!


Musafir

#151 musafir

2014-06-02 19:34

Cel mai frumos film de dragoste pe care l am văzut până acum.Vă rugăm să schimbaţi finalul serialuli.Emisi Feriha împreună cu un final fericît

Musafir

#152

2014-06-03 08:24

Imi doresc din tot sufletul sa mai vad un film cu cei doi , daca se poate o continuare la feriha cu final fericit.
mariana dumitrescu

#153 Emir and Feriha together!

2014-06-03 10:18

biz filme AFK devam etmek ve sonunda bir baska mutlu etmek istiyorum

Musafir

#154

2014-06-03 16:14

da trebuie sa continue filmul nu sa moara feriha rolul principal

Musafir

#155

2014-06-03 17:48

:)

Musafir

#156

2014-06-04 18:51

I vote that FERIHA and EMIR should remain together.

Musafir

#157 Re:

2014-06-05 16:59


Musafir

#158

2014-06-07 18:29

stiti cum ar trebui sa fie sfirsitul serialul feriha sa nu plece cu emir cii singura dar ia sa sie insarcinata emir sa nu stie dar feriha cind afla ca el alege petrecerea sa nui mai spune si la intoarcerea ferihai sa vina cu copilul care are 4 ani sa treaca 5 ani nu 3 si la logonda lui emir si a lui ece feriha sa vina cu copilul nu cu levent iar toti sa intrebe al cui este ear feriha sa spuba ca e al lui emir dar el nu stie ca cind trebuia sai spuna a aflat ca alege petrecerea nu pe ea si a plecat fara sai spuna asa cred eu ca trebuie si e si mai super tare si sa nu moara feriha ca daca nu joaca feriha nu mai se uita nimeni si e si nasol
Alege numele de user

#159 Subiect

2014-06-09 20:39

Am urmarit filmul cu emotii a fost extraordinar dar finanul SA termit in 10 secunde si fara nici un inteles.Am vazut si continuarea in sarbeste dar nu are nici un farmec fara Feriha intradevar Mai Bine nu SE facea Nick o continuare. EU ai IU ESC PE Emir si Feriha schimbati finalul da ca SE poate, filmul a marcat multa lume a Forst un Film mult prea reusit SA SE Termine ASA.

Musafir

#160

2014-06-14 05:16

Este un serial deosebit din mai multe puncte de vedere. Actorii au fost bine alesi si desi iubirea dintre Emir si Feriha este subiectul principal, mai sunt si alte lucruri importante. Relatia intre parinti si tineri, onoarea, perceptia ta despre tine si cei din jur. Egoismul trebuie mentionat impreuna cu notiunea de sacrificiu. Exista nenumarate momente de egoism fie ca este vorba de Emir si familia lui fie ca vorbim de atitudinea lui Hande fata de Koray. In paralel, o avem pe Feriha care vrea sa isi sacrifice fericirea personala pentru familia ei. Oare cat am fii dispusi sa lasam in urma pentru cei dragi? Acest serial ne- a facut sa ne uitam mai atent la sufletul nostra si sa pretuim pe altii. De acea, cred ca serialul merita alt sfarsit. Until care sa ne reintareasca increderea in frumusetea vietii.
mariana

#161

2014-06-16 09:29

acest film m-a inbolnavit de inima stau cu orele in fata calculatorului sa m-a uit la serial ,si il vad si il vad si la televizor. cred ca nu am plins nicu cind luam o nota mica la scoala cit am plins la filmul asta.nu trebuia sa moara ferhia nici nu vreau sa m-a mai uit la sezonul 3 nu mai are nici un farmec .unde trebuie sa semnez si eu pt petitie ?

Musafir

#162

2014-06-16 16:20

stiti cum ar trebui sa fie sfirsitul serialului feriha sa nu plece cu levent in america cii singura dar sa fie insarcinata si cind se intoarce peste 3 ani sa vina cu copilul la logonda lui emir ar fi mai tare


daniel iordanel sirbu

#163

2014-06-16 16:28

stiti cum ar trebui sa fie sfdirsitul serialului feriha sa nu plece cu levent cii singura dar sa fie insarcinata si emir sa nu stie si al intoarcere sa vina cu copilul la logonda lui emir cu ece nu ar fii tare si sa nu moara feriha
mariana

#164

2014-06-16 16:43

degeaba ne stoarcem noi mintea si dorim enorm de mult sa aiba un sfirsit superb seralul daca regizori turci nu doresc un sfirsit frumos si fericit noi nu putem sa le schimbam decizia .ei poate deja au facut si sfirsitul serialului. regizori ne-au facut sa suferim enorm cu sfirsitul asta tragic al seralului.paca ,mare pacat de sfirsit.pacat de dragostea lui emir si ferhia.in sezonul 3 emir incearca sa se indragosteasca din nou de alta femeie dar nu reuseste pina la urma emir moare. am vazut o secventa din film, intr-un cimintir unde apar doua cruci una cu numele lui ferhia si alta cu numele lui emir.groaznica secventa am plins cind am vazut acea secventa.

Musafir

#165 musafir

2014-06-16 20:09

Dragă Izabelle ce mai şti de finalul filmului ca trece timpul si nu ştim dacă o să fie ceva cu finalul.Te rog să ne spui dacă şti ceva.Te rog frumos .

Musafir

#166

2014-06-16 20:41

Vreau enorm de mult sa se schimbe finalul in unul frumos ca feriha si emir sa ramana impreuna
mariana

#167

2014-06-17 08:49

credeti ca regizori turci o sa schimbe finalul ca vrem noi. sa dea dumnezeu asa sa fie sa ne bucuram si sa ridem la sfirsitul serialului nu sa plingem cum deja am facuto.

Musafir

#168 Re:

2014-06-18 22:18

#23: MARIANA DUMITRU -

Doresc din suflet sa se schimbe fina

lul.

mariana

#169

2014-06-19 09:13

si eu, dar sperantele sint minime.
ANDRADA

#170

2014-06-20 17:05

Asa film care sa ma chinuie episoade intregi, n-am crezut ca am sa vizionez prea curand. M-au terminat, m-au distrus emotional, m-au facut sa cred ca de ori si unde esti (eu nefiind adepta telenovelelor si in nici un caz a filmelor turcesti, grecesti, etc) talentul daca este, ESTE.L-am vizionat de 3-4 ori, am pierdut firul episoadelor care imi plac, sunt fantastici EI DOI.Joaca parca ar fi actori de mare clasa scoliti in teatrele londoneze, sunt de nedescris in cuvinte.....revad episoadele si nu ma mai satur de EI DOI.Merita scrisi cu majuscule ca intr-o biblie a filmului universal. Faptul ca EI DOI n-ar fi impreuna, cam doare.Noi ii vrem si in viata reala tot impreuna. Ma alatur voua considerandu-va colegi de suferinta, o suferinta dulce si minunata.O suferinta hranitoare, va citesc cu drag si imi creste inima ca nu sunt singura bolnava de FERIHA.Nu aveau cum sa joace in acest HAL daca nu aveau ceva unul pentru altul, si nu ceva de mantuiala. HAZAL nu o fi o frumusete extraordinara dar pe langa celelalte actrite din film si din filmele lor, este ca un diamant, pura, scumpa, speciala, geniala. Este foc de desteapta si il trage ca o locomotiva pe sine nu aiurea, dupa ea. Ea sclipeste si el nu are cum sa stea in umbra.Il dirijeaja la fiecare gest, discutie, .....ceea ce s-a intimplat fantastic cu el este ca daca la inceput la ficare fraza cam bitiia din cap, se rodeaza repede si cam tine pasul cu ea tot serialul.Nu cred ca nu i-ar fi placut sa fie cu el si in viata reala, dar sunt sigura ca este inabordabila. Cred ca a crescut fara bunici, pentru ca le compenseaza lipsa acum, afisandu-se cu bunicute de varste....ceea ce spune multe despre caracterul sau, explica mediul in care a trait, limita de cultura.....nu avea cum sa caute HAZAL asa ceva.Se si vede ca s-a lipit de SERENAY, vorba romanului...vai mama noastra. As vrea sa-i vad pe amandoi intr-un alt film, sau serial, pentru ca vad ca in noul rol, parca este batut sa joace, si nu este doar parerea mea. Sper din tot sufletul sa-i vedem din nou impreuna HAZAL si CAGATAY.
Isabelle Rozin
Autorul acestei petitii

#171 # 165

2014-06-22 21:24

Trebuie sa spun faptul ca sunt destul de trista ca petitia aceasta este semnata pana acum de un numar mic de persoane ceea ce face ca sansele ca sa fie luata in seama sa fie minime. Ce producator ar baga banii intr-un proiect daca acesta este solicitat de asa putina lume? Niciunul. Pentru ca cererea este foarte mica.

Musafir

#172

2014-06-24 08:30

imi doresc mult schimbarea acesui serial am plins in hohote cind am vazut ultimul episod este absurd sa moararorul principal al serialului.

Musafir

#173

2014-06-25 04:35

Finalul tb schimbat
mariana.

#174

2014-06-25 06:27

doamne cit poate emir sa sufere dupa ce moare ferhia ,cum sta la mormintul ei si plinge cit de rau arata acest baiat dupa moartea feriei.chiar nu pot sa ma mai uit nu pot sa vad atita suferinta in sufletul unui om care nu a facut decit sa iubeasca cu adevarat o femeie. nici nu vreau sa vad seria a 3 e o porcarie.
xena

#175 Nu se potrivesc

2014-06-30 11:13

Mie nu-mi place acest cuplu
El inalt, ea foarte scunda
Nu vad ceea ce altii vad.....