Petitie :Feriha si Emir impreuna! Emir and Feriha together!

Corina

#101 Vă rugăm să vă alăturaţi nouă...

2014-04-28 16:18

Dragă Flory,tu vrei să spui că noi aici ce scriem,și ce facem o definești ca publicitate?Mai spui de noi să ne documentăm ..dar a face publicitate mai este până acolo..nu cred că autorul petiției a “bombardat” pe cineva cu flyere .. pliante, nu le-a distribuit nici pe stradă, nici la ieşirea de la metrou,.. în Centrele Comerciale sau SMS-uri...sau a mers din ușă în ușă la careva acasă ...Nu categoric nu..Pentru ca toate dorintele noastre si asteptarile noastre se nasc de la ideea că atunci când ...vom obține ceva informații, vom fi fericite..cu tine alături.. și dacă se mai nasc noi dorințe și mai vrem și altceva o luăm iarăși de la capăt...vedem ..
anamariacretan

#102 feriha and emir

2014-04-28 21:52

imi place foarte mult acest serial turcesc.nu sunt adepta a serialelor dar acesta ma emotionat profund.faptul ca este o poveste d dragoste atat de frumoasa si sunt atatea sentimente intre emir si feriha este fabulos.ii vrem impreuna vrem ca ei sa fie fericiti sa fie un serial cu happy end.imi cer scuze da cred ca si ceilalti internauti imi impartasesc parerea. voi da la cat mai multe persoane sa semnze acceasta petite va multumesc din suflete ca ati realizat-o.
Alege numele de user

#103 Subiect

2014-04-29 06:08

AUTORUL ACESTEI PETITII NU ARE NICIUN PROFIT MATERIAL , NU DORESTE PUBLICITATE SI NU PRIMESTE BANI PE RECLAMELE APARUTE PE PAGINA. DORINTA MEA ESTE ESTE SA REUSIM SA SCHIMBAM FINALUL UNUI SERIAL CARE A MARCAT PE FOARTE MULTA LUME. CRED SI STIU CA ACEST LUCRU ESTE POSIBIL LA CEREREA FANILOR. CINE VREA UN FINAL FERICIT ESTE INVITAT SA NI SE ALATURE. DUPA CUM VEDETI NU SUNTEM CHIAR PUTINI CEI CARE , FARA SA NE CUNOASTEM, NE-AM UNIT SPERAND CA VISUL NOSTRU SA DEVINA REALITATE. EMIR SI FERIHA SA RAMANA IMPREUNA CACI AU TRECUT PRIN MULTE INCERCARI!
ela
Musafir

#104

2014-04-29 07:06

Ar fi minunat daca realizatorii ar schimba finalul filmului. Este un film extraordinar si mare pacat sa se termine asa. Ne ofera o poveste de dragoste si o lectie de viata minunata, atat pentru cei tineri cat si cei mai invarsta.
Succes pentru realizarea acestiu lucru.

Isabelle Rozin
Autorul acestei petitii

#105 EMIR SI FERIHA IMPREUNA SI FERICITI!

2014-04-29 12:33

Mesajul 103 este scris de autorul petitiei ,Isabelle Rozin. Din graba, nu mi-a luat numele pt user.

Musafir

#106

2014-04-29 16:24

ador serialul feriha dar as vrea sa fie trdus an romana drumul lui emir va multumesc

Musafir

#107

2014-04-29 16:27

vreau ca serialul feriha sa aibe un final fericit
mada

#108 sfrsitul ferihei

2014-04-29 16:28

vreau sa se termine frumos nu trist

Musafir

#109

2014-04-30 05:58

Foarte frumos serialul.. dar nu imi place acest sfarsit tragic, ar fi mult mai frumos daca Feriha si Emir ar ramane impreuna. Schimbati sfarsitul..

Musafir

#110

2014-04-30 07:03

feriha si emir impreuna .vrem un final fericit
O mamica spectator

#111 Subiect

2014-04-30 11:24

Am inceput sa urmaresc acest serial de pe la episodul 35 cred...desi ratasem atatea...mesajul iubirii dintre cei doi a fost foarte puternic, m-a captivat iremediabil si definitiv. Apoi nemaiavand rabdare am urmarit pe youtube in avans toate episoadele pana la finalul sezonului in care moare Feriha. Doua zile si doua nopti am privit si iarasi si iarasi am privit aceste episoade si nu imi venea sa cred ca se termina asa. Nu mi s-a mai intamplat sa ma miste atat de profund un serial, determinarea, dragostea, daruirea, sinceritatea, forta iubirii atat de profunde m-au zapacit de cap...nu mai stiam daca a fost doar un serial sau a fost realitate. Atat de magnifica a fost interpretarea lor incat m-am transpus in atmosfera de acolo ca si cum viata mea reala se transbordase alaturi de ei. Probabil ca asa imi doresc sa fie si in viata mea, o iubire atat de sincera, de patrunzatoare, de curata in marturisiri...si de neclintit de catre nimeni si nimic rau. Am citit ca adevarata poveste tot un final tragic ar fi avut, inspirata dintr-o carte, care presupun ca a avut ca motiv de inspiratie o intamplare reala(Feriha moare dand nastere unei fetite)...si parca era mai bine asa...decat finalul pe care ni l-au prezentat cei din Turcia. Totusi indragindu-i atat de mult pe cei doi....atat de magnific si-au interpretat rolurile...incat personal am ajuns sa simt ca asa este si in realitate...ar fi minunat ca regizorul sa gaseasca o cale de a o reinvia pe Feriha...GARANTAT...succesul va fi URIAS...si cred ca vor fi si nominalizati. Poate reuseste cineva, cumva, sa le impartaseasca parerile noastre celor din staful de productie.
Isabelle Rozin
Autorul acestei petitii

#112 FERIHA SI EMIR SA RAMANA IMPREUNA !

2014-04-30 13:47

#111: O mamica spectator - Subiect

Mesajul  tau m-a impresionat. Sa speram ca vom reusi sa ii aducem impreuna pe Emir si pe Feriha!


Musafir

#113

2014-04-30 15:31

va voi fi alaturi.sunt in italia,ma intorc odata pe an acasa,stau si putin deci nu am timp de filme,era intr/o sambata seara singura in casa ptr ca copii imi erau in oras ,am zis sa butonez si eu un pic telecomanda si am ajuns asa pana pe KANAL D unde era acest minunat film era chiar ep 2 de nu ma insel.e primul meu film turcesc ,ptr ca eu sunt amanta filmelor indiene,din acea seara nu mia scapat nici un ep.m-am intors in Italia am continuat sa-l vad pe YUTUBE ma capturat cu totul am avut nopti nedormite,nu am putut vedea sfarsitul din cauza ca o impusca pe FERIHA.l=am vazut si revazut de 7 ori...cand vb cu copiii acasa ma intreaba? mami cf?raspunsul meu e:ma relaxez iar ei imi zic am inteles te uiti la FERIHA ;)ii iubesc nespus de mult acesti doi actori Hazal si Cagatai, care sunt de varsta fiului meu 24 ani si sper ca ziua de 3 iunie sa o depaseasca cu bine Cagatay ptr ca are proces iar in acea zi fiul meu face 24 ani.emir si feriha umpreuna vreau un final fericit
Isabelle Rozin
Autorul acestei petitii

#114 FERIHA SI EMIR IMPREUNA!

2014-04-30 15:52

#113: -

Impartasim aceleasi sentimente. Multumim ca te-ai alaturat noua!


Musafir

#115

2014-04-30 17:17

SUNT FOARTE DEZAMAGITA DE FINALUL ACESTUI FILM ,IN CONSECINTA DORESC SI EU CA MULTI ALTII CARE AU VAZUT ACEST FILM SCHIMBAREA FINALULUI DIN ACEST FILM IN UNUL FERICIT .DACA NU FACE REGIZORUL UN ULTIM EPISOD SA NE FACA PE PLAC CEACE CRED CA NU O SA FACA ,MACAR PT NOI CEI FOARTE AFECTATI DE SFARSITUL ACESTUI FILM SA INCERCE SA SCOATA DIN FILM O SECVENTA CARE NU ESTE IMPORTANTA SI SA ADAUGE LA FINAL O SECVENTA IN CARE EI APAR DUPA CATIVA ANI SI SUNT FERICITI SI POATE CU UN COPIL FRUMOS LANGA EI CA DOAR ERA DARMA NU TRAGEDIE SI CUM SA MOARA ROLUL PRINCIPAL DIN FILM SI MAI ALES OMORATA DE UN NEBUN CARE APROPO CHIAR ASA USOR EVADEAZA IN TURCIA SI AU ARME ??
Isabelle Rozin
Autorul acestei petitii

#116 Re:

2014-04-30 22:15

#115: -

Iti multumim pentru gandurile tale.


Musafir

#117

2014-05-01 09:25

m-a fascinat acest film..........vrem un alt sfarsit sa ramana fericiti pana la adanci batranete.si de ce nu un alt proiect impreuna ;) .o urasc pe serenay nu o vreau langa cagatay

Musafir

#118 Re: 41

2014-05-01 12:24


Musafir

#119 41

2014-05-01 12:25

41
feliciafelicia

#120

2014-05-01 22:57

ISABELLE CUMVA AI PRIMIT VREUN RASPUNS MAI STI CEVA DESPRE FILM

Isabelle Rozin
Autorul acestei petitii

#121 Re:

2014-05-02 14:55

#120: feliciafelicia -

Inca nu am primit raspuns la toate mailurile trimise ,parca le trimit in neant .

Isabelle Rozin
Autorul acestei petitii

#122 O idee de inceput...

2014-05-03 08:38

#121: Isabelle Rozin - Re:

Ma gandeam ca ar fi bine ca sa intram pe twitterul producatorului Medyapim care este @med_yapim si sa solicitam reluarea filmarilor si un final fericit; eu am facut asta, o voi mai face , cine doreste (ar fi bine sa fim cat mai multi si pe twitter) sa faca acelasi lucru. Mesajele pot fi scrise si in engleza, sper ca vor intelege ceva. Ar fi chiar f bine sa dam un astfel de semnal direct la cine tebuie si in numar mare. Sa nu uitam ca ,,unirea face puterea''!

Alege numele de user

#123 Subiect

2014-05-04 12:21

Emir si Feriha împreună fericiți

Musafir

#124

2014-05-04 12:25

Împreună fericiți Feriha si Emir
feliciafelicia

#125

2014-05-04 21:52

se pare ca cagatay ulsoy e arestat pentru droguri nu anteleg turca dar se pare ca pedeapsa e de la 5 -15 aninu stiu prea bine ca nu anteleg turca. sar putea sa fie prea tarziu tinand cont ca filmu sa lucrat an 2011 2012nu cred ca ne mai bucura sal vedem prin 2016.Asa ca draga mea ISABELL IA SA TE MAI INTERESEZI CU CINE SA LUAM LEGATURA SA NE POATA DA UN RASPUNS CA PE YOTUBE ZICE O FATA CA A AUZIT DE LA CINEVA CA SE VOR RELUA FILMARILE DAR NIMIC SIGUR