Spune NU mirosului infect din Oradea, generat de firma Nutripork

Spune NU mirosului infect din Oradea, generat de firma Nutripork / Anunțuri / 29 octombrie 2017 - expira avizul de mediu pentru Nutripork / Comentarii


Musafir

#1

2017-10-29 20:34

Va rog sa nu reinoiti avizul de functionare.

Musafir

#2

2017-10-30 12:26

Fiind domiciliat in str. CAZABAN, am deosebita bucurie sa simt si eu mirosul pestilential ce inu da si ada supra poluatul nostru oras. Ar fi cazul, ca dupa atatea sesizari sa se ia odata in consideratie opinia cetatenilor urbei, si sa se ajunga cat mai curand sa ne si bucuram 100% de un comfort care ni se cuvine!

Musafir

#3

2017-10-30 15:42

M-am saturat de mirosul ca de grajd ce se simte aproape pana in centrul orasului. Nu e normal ca intr-un oras care se vrea turistic sa nu ne putem plimba pe strazi din cauza mirosurilor.

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2017-10-30 19:24


rudolf

#5

2017-10-30 19:38

Degeaba e Oradea un oras cochet, atragator, caci daca se nimereste ca turistul care viziteaza orasul nostru sa prinda una din zilele "fericite" cand se revarsa mirosul fetid de excremente de porc, cu siguranta va avea ce sa transmita concetatenilor sai ! Si asa, visul oradean de a deveni atractie turistica se duce pe Crisul repede in jos !

Daca pe noi insine nu ne respectam sa creeam un mediu civilizat, macar sa nu ne batem joc de oaspetii nostri !

Ori visam sa fim intr-un club select, ori ne resemnam sa ramanem o biata provincie puturoasa !