Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

Grup

#48995 Ptr Fota

2016-11-06 13:43

Fota eu te înțeleg s- au mai bine spus îți înțeleg supărarea ,chiar dacă limbajul tau nu- mi place îți dau dreptate cand spui de trădătorii ăștia.Dar tu ai pensie si chiar daca te-au mutat de la Utilități eu cred ca ti- au făcut un bine nu un rāu.In Oltchim sânt si oameni competenți si incompetenți ,asta se întâmplă peste tot ,în toate domeniile.Din păcate profesioniști nu iasă in fata. Am stat mai mult de vorbă cu ing Andrei Laurențiu care mi personal i- mi pare un inginer bine format ,un om de bun simt,profesionist si care sigur v- a avea un viitor in Oltchim.In rest din noua conducere de directori  nu pot să mai nominalizez pe cineva.Eu mai am 5 ani până la pensie așa că tu trebuie sa te consideri norocos că ai pensie si ai scăpat de acest Oltchim care se identifică cu șefi înganfați,burtosi si ............asta este.

Raspunsuri


Musafir

#48996 Re: Ptr Fota...SI EU IL RESPECT PE D NUL DIR. ANDREI, CHIAR L AM CUNOSCUT,,,,,,,

2016-11-06 15:01:09

#48995: Grup - Ptr Fota 

 AI DREPTATE FRATE SI TE INTELEG CE SPUI DE ANDREI LAURENTIU DAR SA I SPUI SI LA ANDREI CA NU E FRUMOS SA AMENINTE OAMENII SI MAI SPUNE I CA A FI OM E LUCRU MARE...RESTUL E MIZERIE ,VEZI CAZUL NEMERNICILOR CERNEVISTII SI ATIT.