Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!!!!!!! UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!

#46867 Re: Re: Apel pentru înfiinţarea unui nou sindicat reprezentativ Mişcarea sindicală de la Oltchim a f

2016-05-07 18:44

#46866: SA DEA DOMNUL SA FIE BINE,PICASSO. - Re: Apel pentru înfiinţarea unui nou sindicat reprezentativ Mişcarea sindicală de la Oltchim a fost  

 Asa este, cum spui tu. Singura idee este ca " În 2016, SC Oltchim aniversează 50 ani de la înfiinţare şi 48 ani de la punerea în funcţiune a primei instalaţii tehnologice. "

Raspunsuri

AM UITAT SA TREC SI PE PROSTOVANUL DE ZAMFIR REMUS,SEF KAKAT UTILITATI.

#46868 Re: Re: Re: Apel pentru înfiinţarea unui nou sindicat reprezentativ Mişcarea sindicală de la Oltchim

2016-05-07 19:53:59

#46867: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!!!!!!! UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM! - Re: Re: Apel pentru înfiinţarea unui nou sindicat reprezentativ Mişcarea sindicală de la Oltchim a f 

 EXACT VIRSTA MEA, ANUL DE NASTERE[1966 26 IUNIE] SI CE CADOU FRUMOS MI AU OFERIT PUPINKURISTI CONDUCERII?...KAKANARII PUSI POLITIC PESTE NOAPTE SI BORFASII LUI escrocul de roibu[AVRAM,TALPASANU,DRASOVEAN TRADATORUL]IAR KAKANARII PUSI POLITIC SE STIU;MARDARE[MOLDOVEANCA MIZERABILA]PIPEREA IMPUTITUL SI RAHATUL DE B.STANESCU,SE PARE CA LE AM DAT PREA MULTA MUUUIEEEE,I AM DERANJAT PREA MULT,FUUUUTUUUU I IN GURITE DE NEMERNICIII.