Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#45213 Re: Re: Re: #COLECTIV DISPONIBILIZARI CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!

2015-11-24 15:39

#45207: #COLECTIV DISPONIBILIZARI CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!!!!!!! - Re: Re: #COLECTIV DISPONIBILIZARI CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!!!!! 

Te rog sa termini cu aceste postari repetate la infinit.
Nu am nimic cu tine dar trebuie sa intelegi ca datorita tie se poate inchide definitiv aceasta petitie, spre bukuria unora, carora le faci acum in ciuda si care merita tot oprobiul oltchimistilor si valcenilor.
Nu fi tu cel care "inchide" aceasta petitie!

Raspunsuri

#COLECTIV DISPONIBILIZARI CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!!!!!!!

#45214 Re: Re: Re: Re: #COLECTIV DISPONIBILIZARI CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHI

2015-11-24 15:48:29

#45213: -  <= ia-ti vacanta pana la anu, asta daca multi nu plecati prin tribunale legati si trimisi cu dubele,

 Auzi ma asta cu inchisul. Eu ti-am explicat ca nu se inchide nimic, poate Oltchim sa fie inchis dupa ce piere CET si dupa sa va vad pe astia valcenii...!!!!! Nu datorita mie si nici altor cretini apar incidente de acest fel., vedeti-va voi de trebuirile voastre ca destul ati distorsionat multe..., .....ca noi avem treburile noastre si sa nu mai urle sau sa intre cretini care dezinformeaza, spun minciuni, imbarliga, degaje hoit si lasa in urma lor jeg. Suntem si noi aici si va vom arata mereu ce este actual si la zi cu evenimentele pe care noi le avem #COLECTIV DISPONIBILIZARI CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!! Farsorii vor da de dracu cu noi si nu mai insistati cretinilor. Clanta, clantoi si alti dobitoci, marss, fuga marsss...., la ghena de gunoi.

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2015-11-24 20:31:35