dreptate-in-sincai-mm

Quoted post

Razvan

#36 Rusine !!!

2015-11-18 12:42

Sunt absolvent al acestui Colegiu National de prestigiu. Pentru munca pe care am depus-o ca elev si munca pe care au depus-o domnii si doamnele profesoare pentru a ne educa, pe toti elevii (trecuti,prezenti si viitori), ma simt revoltat ca astfel de personaje isi pot permite sa faca ce vor in Sincai.Indiderent daca exista sau nu grad de rudenie intre cei doi (primar-elev), d-l chereches (intentionat cu " c " mic) , nu avea ce sa caute acolo. Prin prezenta sa si faptele sale, a dovedit lipsa de respect pentru tot ceea ce reprezinta Colegiul National Gheorghe Sincai !!! Rusine, domnule primar !!!

Raspunsuri

Mindru de uniforma

#37 Re: Rusine !!!

2015-11-18 13:16:41

#36: Razvan - Rusine !!! 

 subscriu si eu. Tov. Primar nu avea ce sa caute in liceu, mai ales pentru situatia creata. Eu nu pot sa imi dau seama cum o persoana - care este sau nu elev la Sincai - poate crea o stare care a degenerat. Daca acel rebel nu este elev in Sincai, ce mama focului cauta , dar mai ales cum a intrat in liceu ? Asociatia parintilor de la Sincai este in silenzio stampa ? Nu are nimic de spus ? Ar trebui sa isi dea toti demisia din conducerea Asociatiei ! Rusine ! baiatul meu va PURTA cu mandrie uniforma de la Sincai pentru ca a dovedit ca merita si se mandreste cu asta. Cui nu-i convine , e liber sa plece la Drusal (au nevoie de forte proaspete). Punct.