Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#43310

2015-08-31 14:30

Imi cer scuze ca m-am aprins, dar se incinge tarata in el, cand nu era cazul.

Pe mine ma deranjeaza aberatiile lui fota, fara nici o legatura cu ideea petitiei. Daca are ceva dw impartit cu cernev, ghioca, bidin si restul tampitilor, sa o faca in alta parte. Dar sa scrie numai ineptii si culmea, isi da singur reply, asta enerveaza. Mai este si analfabet.

Ca sa intelegi ideea, domnule creanta. Ca nu am nimic cu tine, dar daca ma musti de fund, reactionez. Eu am facut primul pas si mi -am cerut scuze.

Raspunsuri

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!!!!!!! UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!

#43312 CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!!!!!!! UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!

2015-08-31 14:34:08

#43310: -  <- preiei totul ca si cum ai fi in nume personal ,  daca ne asmuti vei primii ceea ce comiti ca replica si e greseala ta fatala, nu ai niciun argument in favoarea ta in contra nostra creante. Asa ca fi pe pace.

 Ai muscat, te-ai muscat se pare. Se acepta scuzele si speram sa constientizezi ca aici se sustine o cauza, creante salariale, creante si toate drepturile creante cat si situatia Oltchim  si a salariatilor din care si noi facem parte cei disponibilizati in 2013. Alte aspecte nu ne priveste si nu ne mai incu_rca cu altii, Ok.


Musafir

#43313 Re: PAI CERE SCUZE SI LA FOTA MAI CRAUNITORULE

2015-08-31 14:36:27

#43310: -  

 DAR MAI INTAI DE TOATE IEI O CLANTA,PT. CA TI O DAU IEFTIN ,UN SAC DE DRUGI SI PU..LA SA MI O SU...GIIII.