Pentru încetarea influenței Bisericii Ortodoxe Române în educație

Quoted post

Vlad Enache
Autorul acestei petitii

#29 Re:

2015-02-23 15:51

#25: -  Da, astazi in calitate de diriginte am fost obligata sa dau explicatii directorilor pentru ca nu toti parintii au completat cererile pt studierea religiei!!!!

 Vă rog să contactați autorul petiției și să-i dați detalii. Acestea sunt fapte penale și nu trebuie lăsate să contiune.

Raspunsuri


Musafir

#134 Re: Re:

2015-02-26 21:50:46

#29: Vlad Enache - Re:  

 Doamna diriginte ar vrea, ar putea, să ne spună dacă dânsa este liber-cugetătoare?

Că poate discuţia cu directorul şcolii s-a purtat altfel... 

Nu am fost noi de faţă. S-ar putea să nu ştim toate amănuntele ambianţei colegiale din aceea şcoală.


Musafir

#309 Re: Re:

2015-07-22 14:47:01

#29: Vlad Enache - Re:  

 penal esti tu, daca este penal sa fie intrebata de ce..un lucru! Nu a fost obligata, desi putea fi obligata, asa cum este obligata si la alte materii sa faca diverse!
Tara plina de idioti cu drepturi, dar fara "umanitate", sacralitate..comportament de maimute neevoluate!


Musafir

#310 Re: Re:

2015-07-22 14:50:33

#29: Vlad Enache - Re:  

obligata nu esti si la alte materii sau alte ore, alte activitati? Nu este normal ca un director sa afle de ce aia si nu aia, de ce sau ce a-ti facut ori cum samd, nu trebuie sa dati explicatii nimanui si pt nimic..vreti sa spuneti??
La alte materii de ce nu te plangi?
Caractere infecte si nedrepte, demagogi sunteti de ti se face sila!
Esti casatorita la biserica, boteaza, copii sunt botezati, respectati.serbati traditional Paste, Craciun? Cred ca da asa, ca nu mai fiti prefacuti si caractere infecte, rele