Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA.

#31596 Re: Re: Re: Re: Bani luati degeaba ? LA MUNCA PUTUROSILOR !!!

2014-12-31 16:35

#31595: DPB - Re: Re: Re: Bani luati degeaba ? LA MUNCA PUTUROSILOR !!! MINCIUNILE AU FACUT PARTE DIN STRATEGIA SI INTOXICAREA TUTUROR, PACAT CA UNII SUSTIN TAMPENII...! VEZI TU CA OLTCHIM NU SE REZUMA LA NICI 100 SAU HAI 300 OAMENI ...AM FOST 3300 SI SUNTEM PENTRU CA NU AM INCHEIAT PE CCM LITIGILE DE MUNCA SI ALTE DREPTURI..., OAMENII CU CREIER SI ADEVARATII NU MINT IN HALUL ASTA...

 Asta cu salopetele rupte si deteliorate sa le-o spui tu cui vrei, nu si noua, cred  confuzi si multi luau echipamentul de munca insa in loc sa-l foloseasca in combinat sau la locul de munca preferau sa tina zdrente pe ei si echipamentul nu-l purtau pe timpul lui Roibu..., rusine celor de spun ca nu au beneficiat de echipament de munca si alte drepturi care le-au fost acordate pe semnatura. Se pare ca multi vorbesc din auzite si nu stiu sau nu mai recunosc nimic, trecutul fiind ceva asa... de scris si spus la altii care nu stiu. Actele si semnaturile au ramas, asa ca nu stiu cine-si permite sa comenteze aiurea. Salariile trebuiau aduse la un nivel datorita diferentelor mari intre Valcea si Pitesti pentru ca CCM era obilgat sa fie creat chiar intarit pentru DPB incepand cu primul capitol din acest contract de munca care specifica acolo in sustinere pe cei din Arges. La munca, numai ca in Arges  DPB s-a preferat LENEA SI TRANDAVEALA si s-au molipsit definitiv la Valcea si cei din Oltchim pana azi ...

Sa le dea Dumnezeu dupa suflete si rautati pe care le au si continua sa le alimenteze.

 SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA.

Raspunsuri


Musafir

#31598 Re: Re: Re: Re: Re: Bani luati degeaba ? LA MUNCA PUTUROSILOR !!!

2014-12-31 18:20:14

#31596: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA. - Re: Re: Re: Re: Bani luati degeaba ? LA MUNCA PUTUROSILOR !!! 

 Deci recunosti ca de hoti ce erati va furati si echipamentul de PM !

pai ce mai vreti! De aia visati numai hotii si lene!!!!!!!!!!!!!!!!