Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

UITE CUM AU TRECUT EI SI MULTI ALTII PRIN VL. SI AG.,FARA SA-I DERANJEZE NIMENI CU INTREBARI...!

#27884 Re: Re: Re:

2014-10-21 21:17

#27883: - Re: Re:  

 Dumnezeu, sa fim si noi civilizati in exprimare, cu D mare altfel te cred ateu si doar ce ai scris de bietii colegi care au avut soarta sa treaca la cele vesnice fara sa aibe si ei parte de bucuria muncii lor...ufffff.... Ce drama traim toti.

Si daca e luni este cafeau la Cornoiu sau la Cilea sa stim si noi "PROSTIMEA" CARE NU SERVESTE CAFELE, ce facem pe acolo... Intra-devar DOI ANI RISIPITI SI ALERGATI PE LA PORTI INCHISE SAU MESE GOALE SI IDEI TAMPE SI FARA NICIO FINALIZARE. TU AI SCRIS CA E ULTIMA SANSA BLA,BLA,BLA,CRA,CRA,CRA SI ACUM VI SI MIORLAI CA UN PISOIAS CA N-AI ZIS SA VINA CAT MAI MULTI...., BAAAAA BINE CA AICI RAMANE SCRIS SI NU O POTI RASUCII....

OARE CATE ULTIME ISPRAVI DIN ASTEA AI FACUT SI TE TI DE ELE....EROULE, STATUILE NE FACEM IN FATA CLADIRII ALBE CU VEDERE SPRE BUCURESTI, ASTEPTAM PE PIPEREA...

DEMERSUL TAU E CORECT, NU M-AM LEGAT DE ASTA, INSA AI AFIRMAT CA E SENZATIONAL SI ULTIMA CE....???? CAFEA, PLEACA AIA DIN PREFECTURA SI CONSILIUL JUDETEAN, ASTA STIU, PENTRU CA SUNT ALEGERILE SI LE PIERD.

Sa intelegem de la tine acum, ai primit cumva deja raspuns de la Valcov??

Arunci idei dar nu le completezi...

Ne pasa firesc, dar sa stim toti la ce te referi!

EEEE UITE ASA AM TRAIT NOI CU ASTFEL DE OAMENI CA VOI. DOI ANI RISIPITI, NU STITI BAAA CE VRETI, DAR VOI VRETI....!!!!!!!!!!

Raspunsuri


Musafir

#27886 Re: Re: Re: Re:

2014-10-21 21:33:20

#27884: UITE CUM AU TRECUT EI SI MULTI ALTII PRIN VL. SI AG.,FARA SA-I DERANJEZE NIMENI CU INTREBARI...! - Re: Re: Re:  

 Cred ca am putea discuta pana dimineata si nu am ajunge la un consens. Initial am crezut ca nu esti disponibilzat si esti doar o coada de topor care are ca scop turmentarea celor 929, dar daca stai sa tot dai replici la acesta ora sigur esti unul dintre noi , dar tot o coada de topor esti.

Ca sa inchei pentru ca trebuie sa ma mai si odihnesc, te intreb: daca noi ne-am fi strans o saptamana , chiar doua , cate 200-300 din cei 929 si nu am fi plecat din fata prefecturii pana nu ni se facea dreptate , ce zici, ne obtineam drepturile pana acum?

Parerea mea e ca da. Parerea ta nu poate sa fie alta decat una contra mie pentru ca tu banuiesc ca esti un contrazicator de meserie si nu numai. Esti un tip elevat si inteligent sau asta vrei sa arati.