Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

un lider adevarat

#22251 Re: Re: Re: Re: Re: Re: ASCULTATI L PE FOTA CA NU A MINTIT NICIODATA SI S A ADEVERIT

2014-06-17 18:00

#22241: - Re: Re: Re: Re: Re: ASCULTATI L PE FOTA CA NU A MINTIT NICIODATA SI S A ADEVERIT

Fota nu a mintit decat pana la 18 ani. Apoi a mancat cacat.

In legatura cu schimbatorul , ramane cum am mai vorbit, Vezi ca maine sunt ocupat cu Gantoi.

Raspunsuri

un lider adevarat

#22254 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ASCULTATI L PE FOTA CA NU A MINTIT NICIODATA SI S A ADEVERIT

2014-06-17 19:03:17

#22251: un lider adevarat - Re: Re: Re: Re: Re: Re: ASCULTATI L PE FOTA CA NU A MINTIT NICIODATA SI S A ADEVERIT

Poimaine ce faci? Cred ca esti ocupat cu Diculoiu. Ramane pentru alta data .


Musafir

#22258 ASCULTATI L PE FOTA CA NU A MINTIT NICIODATA SI S A ADEVERIT

2014-06-17 19:28:52

TE MANANCA PIELEA EMIL GHIOCA?

#22251: un lider adevarat - ASCULTATI L PE FOTA CA NU A MINTIT NICIODATA SI S A ADEVERIT

#22252: Emil Ghioca - cernev mai e dispecer?
#22253: praf de pusca - artificii
#22254: un lider adevarat - ASCULTATI L PE FOTA CA NU A MINTIT NICIODATA SI S A ADEVERIT
#22255: un lider adevarat - ASCULTATI L PE FOTA CA NU A MINTIT NICIODATA SI S A ADEVERIT

Raspuns la nesimtirile scrise

Oare de ce suntem denigrati pe email? Pentru ca avem dreptate.
Pentru a primi raspunsurile corecte si reale sunati-ma pe mine Ghioca: 0753986662 sau domnul Cernev 0758710722. BAGA LA CAP FOTA SI BAGA LA CAP MAZILOAICO.

Am muncit cu sudoare sa ajung unde sunt. Toata lumea se leaga de mine. Faceti si voi ca mine si o sa vedeti ca vine si rasplata. Nu cred ca 2300 lei e un salariu care sa sperie pe cineva fata de salariile care sunt in tara. Va e frica ca sunteti controlati? Invatati sa fiti corecti. La munca si gura mica. De un an si patru luni primiti salariu fara sa faceti nimic.
Nu mai faceti scandal la directori sa ma schimbe ca nu ma schimba.
Am mina libera sa va prind pe toti.
SA O SUGETI DE LA MARGELATU, TAMBALAGIILOR

#22265 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ASCULTATI L PE FOTA CA NU A MINTIT NICIODATA SI S A ADEVERIT

2014-06-17 21:53:36

#22251: un lider adevarat - Re: Re: Re: Re: Re: Re: ASCULTATI L PE FOTA CA NU A MINTIT NICIODATA SI S A ADEVERIT

APROPO GHIOCA;TU AI MINCAT CACAT ,CU TACTO MAGRAONUL[CERNEV]DE A VAZUT SI LUMEA,DAR ATI MINCAT CACAT SI NU VATI INCHINAT,ORICUM PUTETI MINCA IN CONTINUAREEE PT CA NU E 1000 DE LEI KG,SAU VREI ALTCEVA SA MINCATI? LUATI DE LA FOTA CIRNACIORUL SI BAGATI L IN FRIGIDERE,CA POATE AU NEVOIE MUHERILE VOASTRE MAI TIRZIU DE EL,PASTRATI L INTACT,LUSTRUITI L BINE GHIOCAAAAA,CA DE NU,MA PUN CU EL PE MUHERILE VOASTRE