Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#20972 Re: Re: pe surse

2014-05-19 04:15

#20968: - Re: pe surse

Pai Talpasanu nu a spus ca e vorba de concedii programate?

Cine v-a spus voua de medical?

Nu este anormal ca un om,fie el si dispecer sa doarma in 24 de ore? lasatio naiba de treaba.

Crezi ca daca pleaca Cernev o sa iti recuperezi compensatoriile?Osa mearga Oltchim?

Hai sa ne concentram pe adevaratele probleme ca ne maninca astia

Hai sa vorbim cu un sindicat care sa sprijine toate actiunile de recuperare a banilor fie ca e Unirea Liberul sau Victoria sau care o mai fi.

Raspunsuri

FUTE-ZARUL

#20974 Re: Re: Re: pe surse

2014-05-19 05:56:53

#20972: - Re: Re: pe surse

[[[[[[[[[[[[[[[[[------------------------------------------------------------------------------------------------------------]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

Pai Talpasanu nu a spus ca e vorba de concedii programate?

Cine v-a spus voua de medical?

Nu este anormal ca un om,fie el si dispecer sa doarma in 24 de ore? lasatio naiba de treaba.

Crezi ca daca pleaca Cernev o sa iti recuperezi compensatoriile?Osa mearga Oltchim?

Hai sa ne concentram pe adevaratele probleme ca ne maninca astia

Hai sa vorbim cu un sindicat care sa sprijine toate actiunile de recuperare a banilor fie ca e Unirea Liberul sau Victoria sau care o mai fi.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AICI AI DREPTATE

-SINDICATELE VICTORIA SI UNIREA SPRIJINA

-recuperarea salariatilor prin odihna la serviciu, dupa ce se intaresc cu cateva beri, ori cateva sute de votca,

-nu ma contraziceti, am dovezi  concrete, PRIETENII STIU DE CE,

-DACA  VRETI SA VA CONVINGETI incercati cu un acoolmetru. unde vreti voi. la poarta ori prin sectii si o sa va convingeti,

-CERNEVISTII STIU DE CE,