Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

GOGU OLOGU

#10813

2013-10-30 06:54

Comentariile acestei petitii reflecta exact latrina in care se scalda "inca angajatii" Oltchimului.Na',la ce sa te astepti ca bodegile is pline la poarta combinatului la iesirea din program...nu acelasi lucru e la DPB,desi si acolo au ramas doar scursorile si lingaii,daia s-a stopat si orice miscare sindicala dupa disponibilizare...cine sa iasa?...betivii,prostii,lingaii,pupincuristii,rubedeniile conducerii etc...pai sunt ocupati cu functiile ce le semnifica denumirle de mai sus.Asa ca hai la groapa Oltchim,tot in jos ca are cine te trage.

Raspunsuri

Mircea Danurean

#10825 Re:

2013-10-30 10:37:16

#10813: GOGU OLOGU -

Ai dreptate!

Pacat ca pe petitia asta au ajuns sa scrie TOTI ANALFABETII, toti prapaditii care nu stiu decat sa isi plateasca polite, sa injure, sa vorbeasca ca ultimii birjari!

Eu ii banuiesc, printre altii si pe cei de la fosta Sectie Transporturi (evident, nu toti), ca prea se cunosc si isi platesc polite.

Una peste alta, sunteti niste nesimtiti, ati dus petitia asta in derizoriu! In loc sa aflam lucruri noi, importate pentru noi, citesc toate aberatiile lui fota, electroliza3, ionut polieteri samd. Sunteti niste handicapati! Sincer vb, daca v-as prinde pe undeva, v-as rupe spinarile! Din pacate nu va stiu identitatile.