Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#10551 la muistu care abia mai zice ham -ham

2013-10-26 09:17

fai tu cu mata cu tacto greva si adu hoti inapoi futute si futuva-n gura de prosti ca au murit generati intregi sa construiasca tot in tara asta sa aiva ce fura roibu al vostru ,videanu ,patriciu voiculescu si multi alti care ar trebui incendiati de vi....pacat de natia asta romana
latrati firatai dracu si injurati cit puteti cu cretinu vostru de FOTA ca prafu deja s-a ales

Raspunsuri


Musafir

#10568 Re: la muistu care abia mai zice ham -ham

2013-10-26 10:19:00

#10551: - la muistu care abia mai zice ham -ham

deci; bagamiasi pula in gitul  vostyru de cernevisti daca eu fota nu v am spus adevarul;cernev le a facutt jocurile  caree au esuat ,dar voi tot prosti si handicapati sau v AU DAT BANI NENOROCITUL DE CERNEV,MINCAMIAR PULA  CU NEVASTASA ,APROPPOO;STIATI CA TIGANUL DE CERNEV A FOSTFOLOSIT  DE DAN VOICULESCU ,BAGAMIASI PULA IN FIESA ,INTERESATIVA NENOROCITILOTR,SA MI SUGETI PUYLA TOTI CERNEVISTII,EU FOTA V AM AVERTIZAT  DE APROAPE 1 AN DE ZILE;;SI APROPO CERNEV DACA AI SINGE IN COHONES SI NU ESTI UN TRADA TOR SPUNE ADEVARUL CA DACA NU MA JUR PE CXOPI;L CA TE VOI DECAPITA,TIGANE ,,,,,,AJUNGE MIIIIIIRS FOTA TE FUTE N GURA ,MARS TRADATORULE ,S O SUGA SI CURVA DE NEVASTATA,MINCAMIATI PUUULA CARE E UN PIC MAI SCURTYA;MIIIIRS TRADATORULE

Alege numele de user

#10578 Re: la muistu care abia mai zice ham -ham

2013-10-26 11:07:48

#10551: - la muistu care abia mai zice ham -ham

SA MI MBAG PULA N MATA DAR SI N GURA LU TACTO CARA TE A CA CAT  DACA EU FOTA AM MINTIT OAMENIII DIN OLTCHIM,DUCEATEAI DUPA COPILUL; MEU,SA DEA DUMMNEZEU DACA fota a mintit,jurate n mortii mati cu tiganul de cernev; acest tigan nu a inteles ca are toporul deasupra ,dar il va avea mai rau;acum, ma jur ;ai mare grija cernev ,,,,miscate ca talpasanu,ca daca nu e grav;fota chiar nu te mai iert ,eu la puscarie tu in mormint si scapa oameniii de tine nenorocitule,gindeste bineeeeee;esti peste drum de spitalul vechi ,mare grija  ca FOTA nu te iarta pina mori ,iuda ai tradat oamenii si eio stiou te crezi invincibil printre ma,meluci,gresesti nici nu sti ce te asterpta de la mine; apropo copii i am rezolvat ion viata tu ce pula mea ai frecat ;spunele la oameni unde ai cv;a ti spun tot eu fota;ai fost lingaul lui voiculescu si apoi te ai bagat ca musca n cacat la pnl,ai fost un pic destept,dar fota te a gasit mincamiai pula de tradator,ai fugit repede la vozganian,dar prieten ai ramas cu muistul de dan voiculescu;fota isi asuma totul din martie de la vl 1 ;tu tradatorule de oameni ce ti asum,i datias mui  si tie si la nevastata aia curba si nu cum credeai;a luim pigus cernevistilor;cititi bine si sugeti de a mine nu de la cernev;remy;ma culc,paaaaa,mie scirba de voi ca sinteti romani


Musafir

#10580 Re: la muistu care abia mai zice ham -ham

2013-10-26 11:24:47

#10551: - la muistu care abia mai zice ham -ham

ma ,muistule cu tine nu am ce vorbi mincamiai pula cu mata ,daca ai si nevasta mai bine o mincati ;ciocu mic si sugeeee ,remy