Salvati Radauti de poluarea Egger

Adriana

/ #7 Re: nu dau curs provocarilor

2012-02-08 21:16

#6: Andrei - nu dau curs provocarilor

Negarea anticipata (eu nu sunt angajat Egger, dar scriu paragrafe fara numar in favoarea lor) e un indiciu clar al minciunii ("Cartea gesturilor" de Peter Collett).

Ce logica e asta:"Dumneata te-ai multumi cu o compensatie financiara cand ti se naste copilul cu malformatie cand stii ca te vei chinui toata sa il cresti si sa il ingrijesti?" Nu, eu nu, dar asta nu inseamna ca altii nu o vor face.

Eu nu consum droguri, iar dupa logica dvs, ar insemna ca nimeni altcineva nu o face. N-am omorat pe nimeni, asa ca toata lumea va face la fel. Marian Vanghelie, asa cum e el, cu Goagal, a spus la un moment dat "Astia isi vand si sotiile ...". Cred ca stim cu totii la cine se referea.

Discutia se refera la poluare, la petitie, nu e o ocazie in care sa vorbiti despre dvs despre cum santeti, sa va faceti reclama ("Sunt omul lucrurilor bine ochite, bine tintite, asa incat cand apas pe tragaci, glontul sigur se duce si sigur loveste tinta.")

Daca vreti sa vorbiti despre cat sunteti de destept, informat, despre cum trageti la tinta, faceti-va un blog, cumparati spatiu publicitar intr-un ziar, pentru ca nu  ne intereseaza persoana dvs.

P.S. Dvs. pe la orele 14-15 nu prea aveati alta treaba decat sa faceti pe avocatul companiei Egger? Poate chiar asta e treaba dvs.